• Grażyna Łobaszewska nie musi już nic udowadniać
    Debiutowała na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w roku 1971 roku, a teraz, po latach przerwy Grażyna Łobaszewska powraca z nowym materiałem.
  • Informacje o ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha od dłuższego czasu pojawiają się w mediach, dotychczas jednak nie zostały oficjalnie potwierdzone. Po ostatnim wywiadzie, jakiego Aleksander Kwaśniewski udzielił na antenie radia Tok FM, nie ma już wątpliwości co do tego, że jego córka już niebawem zostanie żoną sympatycznego muzyka.
  • Im bliżej do ślubu Oli Kwaśniewskiej, tym więcej informacji pojawia się w mediach na temat tej uroczystości. Ostatnie doniesienia serwuje Fakt, który twierdzi, iż wystawne przyjęcie weselne córki byłego prezydenta odbędzie się w ekskluzywnym hotelu w Serocku.
  • W życiu Oli Kwaśniewskiej niebawem wszystko stanie na głowie. Córka byłego prezydenta we wrześniu zamierza zmienić stan cywilny i zostać żoną muzyka Kuby Badacha. Jak dowiedział się Fakt, to nie koniec zmian w życiu prezydentówny, Ola opuszcza bowiem rodzinne gniazdo. Kwaśniewska wyprowadza się z mieszkania, które zostawili jej rodzice, mieszczącego się w bloku na osiedlu zamieszkałym przez komunistycznych dygnitarzy i wraz z przyszłym mężem przeprowadza się do nowego apartamentu.
  • Aleksandra Kwaśniewska od dłuższego czasu spotyka się z muzykiem Kubą Badachem. Choć para bardzo broni prywatności i niechętnie mówi o swoim związku, Faktowi udało się dowiedzieć, że już we wrześniu wejdzie on w kolejny etap. Ola i Kuba w jednym z kościołów na warszawskiej Starówce powiedzą sobie "tak".
  • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na kolacji
    Miło widzieć córkę prezydenta tak rozpromienioną. Ola Kwaśniewska została przyłapana na randce z narzeczonym Kubą Badachem. Widać zbyt wcześnie wieszczono koniec tego związku...