• Autokar reprezentacji Polski
  Grzegorz Lato pożegnał się z fotelem prezesa PZPN. Teraz na wierzch wychodzą wszystkie afery. Jedną z nich jest skandaliczna umowa z prowadzoną przez byłego reprezentanta Polski Władysława Żmudę i zarządzaną przez Grzegorza Kulikowskiego Akademią Piłkarską.
 • Grzegorz Kulikowski
  Ujawnione ostatnio nagrania zrobiły jeszcze większą rysę na wizerunku Grzegorza Laty. A to może być nie koniec, bo podobno na razie Grzegorz Kulikowski "wypuścił tylko damy i walety. Asy i króle wciąż ma pochowane w rękawie".
 • Zdzisław Kręcina
  Zdzisław Kręcina nie ma dobrego zdania o polskich kibicach. Według niego fani znad Wisły nie szanują nikogo. Dlatego nie przejmuje się ich wrogim stosunkiem do PZPN. Powiem tak: w tym kraju krzyczeliby nawet na Jana Pawła II, gdyby działał w PZPN - twierdzi były sekretarz generalny związku.
 • Zdzisław Kręcina
  Były sekretarz związku ma postawione zarzuty ws. uniemożliwienia komornikowi i wierzycielom Widzewa odzyskania pieniędzy. Zdzisław Kręcina przyznaje, że status podejrzanego, nie należy do przyjemnych. Dlatego cieszy się, że rusza proces w tej sprawie.
 • Grzegorz Lato
  W trwającym od grudnia postępowaniu w sprawie "afery łapówkowej" w PZPN, nikomu jeszcze nie postawiono zarzutów, ale zdaniem jednego z członków zarządu związku, Zbigniewa Lacha do czasu jej wyjaśnienia Grzegorz Lato powinien zostać zawieszony.
 • Grzegorz Lato
  Afery w PZPN ciąg dalszy. Wczoraj Grzegorz Kulikowski oskarżył prezesa PZPN o przyjęcie łapówki. Grzegorz Lato wszystkiemu zaprzecza i przedstawia swoją wersję wydarzeń.
 • Grzegorz Lato i Zdzisław Kręcina
  Po ujawnieniu tych nagrań ze stanowiskiem sekretarza generalnego PZPN pożegnał się Zdzisław Kręcina. Okazuje się, że taśmy z listopada ubiegłego roku to nie wszystko. Są też inne nagrania. Czy pogrążą teraz prezesa PZPN? Grzegorz Kulikowski ujawnia w "Super Expressie", że przekazał prokuraturze prawdziwą bombę.
 • Grzegorz Lato
  Jak ustalili dziennikarze RMF FM, Polski Związek Piłki Nożnej mógł przeprowadzić się na Stadion Narodowy. Narodowe Centrum Sportu zaproponowało, by federacja wybudowała swoją siedzibę obok stadionu. Związek miał otrzymać działkę za symboliczną złotówkę. Grzegorz Lato i spółka woleli jednak kupić działkę u zbiegu ulicy Sobieskiego i Alei Wilanowskiej.
 • Prezes PZPN Grzegorz Lato i sekretarz generalny związku Zdzisław Kręcina
  To mógł być naprawdę czarny dzień w życiu Grzegorza Laty. Niewiele brakowało, a prezes PZPN, który w piątek był na zjeździe sprawozdawczym związku, zostałby wyprowadzony z obrad w hotelu Sheraton w kajdankach. Przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego