• "Kupiliśmy zoo" teraz na DVD
  Zdobywca Oscara Cameron Crowe ("U progu sławy", "Jerry Maguire") tym razem w familijnych klimatach. Ale znów na podstawie bestselleru ("Kupiliśmy zoo" Benjamina Mee) i z gwiazdorską (Matt Damon i Scarlett Johansson).
 • 1. "Mission: Impossible – Ghost Protocol"
  "Mission: Impossible – Ghost Protocol" jest najchętniej ściąganym obrazem z sieci, ale sporym wzięciem cieszy się również ostatnia produkcja Camerona Crowe'a – "Kupiliśmy Zoo" i walczący o "Przetrwanie" Liam Neeson. Serwis TorrentFreak opublikował nową listę filmów najczęściej piratowanych. Oto TOP 10 BiTTorrent (jednej z największych na świecie platform służących do wymiany plików)...
 • Aktorstwo Matta Damona jest mocną stroną "Kupiliśmy zoo"
  Cameron Crowe w "Kupiliśmy zoo" kusi wizją biblijnego królestwa pokoju, w którym obok siebie w doskonałej harmonii żyją wszystkie boskie stworzenia.
 • Jónsi tym razem na filmowo
  Na pewno wielu fanów odetchnęło z ulgą na wieść, że Sigur Ros wreszcie skończyło nagrywać kolejny album i grupa będzie promowała go we wrześniu dwoma koncertami na krakowskim festiwalu Sacrum Profanum.
 • Jónsi Birgisson na premierze "Kupiliśmy Zoo"
  Wokalista Sigur Rós opublikował teledysk, który powstał do piosenki "Gathering Stories" z soundtracku do filmu "Kupiliśmy Zoo" Camerona Crowe'a. Współautorem utworu jest reżyser obrazu. Za realizację animowanego, zimowego wideo odpowiada Crush Creative.
 • Matt Damon i Scarlett Johansson
  Na premierze najnowszego filmu Camerona Crowe'a w Los Angeles stawili się m.in. odtwórcy głównych ról – Matt Damon, Scarlett Johansson i Elle Fanning oraz odpowiedzialny za oprawę muzyczną obrazu Jónsi z grupy Sigur Rós. "Kupiliśmy zoo" to ekranizacja pamiętników Benjamina Mee, który postanowił ratować upadający ogród zoologiczny. Czy udało mu się przybytek wyremontować i doprowadzić do jego ponownego otwarcia polscy widzowie mogą sprawdzić w kinach już 3 lutego.
 • Matt Damon i Scarlett Johansson
  Gwiazda "Kupiliśmy zoo" zdradziła światu tajemnicę kolegi z planu – Matta Damona.
 • Jónsi stworzył soundtrack do nowego filmu Camerona Crowe'a
  Wokalista i gitarzysta islandzkiego Sigur Rós – Jónsi stworzył soundtrack do nowego filmu Camerona Crowe'a "Kupiliśmy Zoo". Muzyki tej można już posłuchać w sieci.
 • Matt Damon na festiwalu w Wenecji
  W najnowszym filmie Camerona Crowe'a Matt Damon wciela się w postać samotnego ojca. Mężczyzna postanawia zmienić swoje życie i razem z dwójką dzieci przeprowadza się do... zoo. Scenariusz oparty jest na autentycznych wydarzeniach. Poza Damonem w produkcji grają Scarlett Johansson, Thomas Haden Church, Patrick Fugit, Elle Fanning i John Michael Higgins. "Kupiliśmy zoo" do amerykańskich i polskich kin ma trafić przed Bożym Narodzeniem.