• Kupowanie mięsa
  Producenci stają na głowie, żeby zaspokoić potrzeby konsumentów i zachęcić ich do zakupów. Często stosują triki, z których nie zdajemy sobie sprawy. Jak nie dać się oszukać sklepowym półkom? Oto kilka rad, na co zwracać uwagę kupując produkty spożywcze w sklepie.
 • Kobiece szafy pękają w szwach, co nie zmienia faktu, że wciąż "nie mamy się w co ubrać"
  Ubrania i dodatki to niezwykle istotna rzecz w życiu większości kobiet. Uwielbiamy nie tylko nosić, ale i kupować co raz to nowsze ciuchy, buty i torebki, które nieustannie zapełniają naszą garderobę. Oto kilka porad stylistki dla tych pań, których szafy pękają w szwach a one wciąż mają problem pod tytułem "nie mam się w co ubrać".
 • Letnie wyprzedaże to doskonała okazja do tego, by zaopatrzyć się w ubrania, które posłużą nam także w nadchodzącym sezonie
  Lato w pełni a sezon wyprzedaży trwa na całego. W szale rabatów i obniżek warto pohamować się przed kupowaniem kolejnych letnich sukienek i sandałów i poszukać czegoś, co przyda nam się w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie. Wbrew pozorom, wśród przecenionych letnich kolekcji możemy znaleźć hity na nadchodzący sezon.
 • Najnowsze badania wykazały, że nie wszystkie kobiety są miłośniczkami zakupów.
  Choć w powszechnej opinii funkcjonuje przekonanie, że wszystkie kobiety kochają zakupy a nic tak nie poprawia im humoru, jak rundka po ulubionych sklepach, najnowsze badania wykazały, że to nie do końca nieprawda. Nawet 50% pań nienawidzi całego procesu chodzenia po sklepach, wybierania i przymierzania kolejnych ubrań. Skąd ten spadek zainteresowania tym, co dotychczas uznawane było za jedną z babskich pasji?