• <a href="http://www.policja.pl/portal/pol/1/82537/Charytatywnie_z_gwiazdami.html">Charytatywny kalendarz policyjny. Gwiazdy pomogą Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>></a>
  Dorota Gardias wzywa posiłki przez radiostację, Leszek Kuzaj wypisuje mandat za szybką jazdę, a Mariusz Czerkawski z bronią w dłoni "zdejmuje" gangstera. To nie ujęcia z filmu sensacyjnego, a zdjęcia z nowego policyjnego kalendarza. Zyski z jego sprzedaży pójdą na cele charytatywne. Jak możemy przeczytać na stronie policja.pl, wszystkie osoby wsparły pomysł powstania kalendarza za darmo i z wielką chęcią. Autorem zdjęć jest Łukasz Wójcik.
 • Leszek Kuzaj
  Skasowana latarnia, skasowane porsche, a rajdowiec w szpitalu. Leszek Kuzaj miał poważny wypadek na jednej z krakowskich ulic. Wszystko przez pieszego...
 • Leszek Kuzaj podczas finału WOŚP
  Sprawę napadu i zranienia kierowcy rajdowego Leszka Kuzaja badać będą policjanci z wydziałów dochodzeniowo-śledczego i kryminalnego Małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji  Do sprawy włączony zostanie m.in. wątek z 2009 r., dotyczący podpalenia samochodów na parkingu Kuzaja w Nowej Hucie.
 • Leszek Kuzaj podczas finału WOŚP
  Krakowscy policjanci szukają ludzi, którzy napadli na Leszka Kuzaja. Mężczyzna chciał powstrzymać ich przed zdemolowaniem samochodu. Na szczęście, po opatrzeniu w szpitalu, rajdowiec opuścił szpital.
 • Najlepsi kierowcy europy powalczą na Mazurach
  Od piątku do niedzieli na trasach w rejonie Mikołajek zostanie rozegrany 68. Rajd Polski, 9. tegoroczna runda mistrzostw Europy. Zawodnicy będą mieli do pokonania blisko 804 kilometry trasy, w tym 13 odcinków specjalnych o długości ponad 230 km.
 • Rajd Dolnośląski - tam zobaczysz najszybszych
  W silnej obsadzie rozgrywany będzie w najbliższy weekend na klasycznych trasach w rejonie Kłodzka 21. Rajd Dolnośląski, piąta runda mistrzostw Polski. Wśród 38 załóg są m.in. Francuz Bryan Bouffier, Kajetan Kajetanowicz, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj.