Kwaśniewski i Wałęsa pojednali się... w toalecie!
03 listopada 2010 "Dla tak wielkich rzeczy nie ma złych miejsc i na pojednanie nigdy nie jest za późno" - tak o swoim pojednaniu z Lechem Wałęsą powiedział swego czasu Aleksander Kwaśniewski. Politycy uścisnęli sobie dłonie w dość wyjątkowej scenerii.