• Modelki na pokazie zorganizowanym przez L'Oreal
  Profesjonalne modelki oraz gwiazdy, które na co dzień nie mają do czynienia z wybiegiem - wszystkie piękne i bardzo kobiece. A do tego prezentujące ubrania, które da się nosić i da się kupić (bo nie kosztują fortuny). L'Oreal zorganizował spektakularny pokaz mody i kobiecości, która przedefilowała po ogromnym wybiegu ustawionym na Polach Elizejskich w Paryżu.
 • Liliane Bettencourt
  Dziedziczka fortuny koncernu kosmetycznego L'Oreal, Liliane Bettencourt, będąca według magazynu "Forbes" najbogatszą kobieta świata, zmarła w nocy ze środy na czwartek w wieku 94 lat - podała jej rodzina.
 • Grażyna Torbicka
  Przez 31 lat pracy w Telewizji Polskiej, Grażyna Torbicka nie mogła występować w reklamach. Teraz, kiedy jej współpraca z publicznym nadawcą dobiegła końca, dziennikarka podpisała swój pierwszy kontrakt reklamowy.
 • Aleksandra Prykowska
  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzą marki L'Oreal została m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria. Aleksandrę Prykowską mogliśmy podziwiać ostatnio w Teatrze Telewizji w sztuce „Zabójcza pewność”, u boku Magdaleny Cieleckiej. Polska aktorka zadebiutowała w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami" oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi". Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja" wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska a także "Pierwsza miłość", gdzie konkurowała z samą Grażyną Wolszczak. Czy udział w reklamie L'Oreal będzie dla niej trampoliną do kariery zagranicznej?
 • Doutzen Kroes w reklamie fluidu Lumi Magique firmy L'Oréal
  W Polsce to sprawa bez precedensu. Posłanka SLD Katarzyna Piekarska składa dziś do Rady Reklamy wniosek o zakaz rozpowszechniania reklamy podkładu Lumi Magique firmy L'Oréal, którego twarzą jest supermodelka Doutzen Kroes.
 • Rachel Weisz w reklamie i w rzeczywistości
  Kolejny skandal z retuszem w roli głównej. Tym razem kontrowersje narosła wokół reklamy z udziałem pięknej Rachel Weisz, do tej pory znanej jako… wojująca obrończyni naturalnego wyglądu. To już kolejna photoshopowa wpadka tej samej kosmetycznej marki. Zobacz zakazaną reklamę!
 • Cheryl Cole lubi dekolty i czerwoną szminkę
  Gwiazdy na dobre zadomowiły się na rynku kosmetyków. Znane wokalistki i aktorki brylują w kreowaniu perfum. Tymczasem Cheryl Cole zaprojektowała… szminkę. Pomadka od brytyjskiej piosenkarki i ikony stylu, stworzona we współpracy z marką L'Oreal, ma kusić wyjątkowo soczystym kolorem. Wydaje się, że to dobry krok – z wielu badań wynika, że szminka to dla kobiet podstawa codziennego makijażu…
 • Liliane Bettencourt, współwłaścicielka L'Oreal, ubezwłasnowolniona przez sąd
  Liliane Bettencourt, najbogatsza Francuzka, współwłaścicielka firmy kosmetycznej "L'Oreal", została przez sąd ubezwłasnowolniona i oddana pod kuratelę rodziny - poinformowała w poniedziałek adwokatka jej córki Francoise Bettencourt-Meyers.
 • Julia Roberts to kolejna sława, która padła ofiarą ostrego retuszu
  Producent kosmetyków LOreal został zmuszony do wycofania reklam z aktorką Julią Roberts i supermodelką Christy Turlington. Powodem było to, że twarze gwiazd były nienaturalnie wyretuszowane przy użyciu cyfrowej technologii.