Wypadek na lotnisku w Chicago. Samolot wypadł z pasa
27 kwietnia 2011 Samolot amerykańskich linii Southwest Airlines we wtorek wypadł z pasa podczas lądowania na lotnisku Midway w Chicago. Na pokładzie maszyny, która przyleciała z Denver, znajdowało się 139 pasażerów i członków załogi. Nikomu nic się nie stało.