• Kobieta w wirze oboiązków domowych
  Ważne wydarzania mają to do siebie, że, pochłonięta przygotowaniami, nie masz już czasu na zadbanie o urodę. A przecież w wyjątkowy dzień powinnaś wyglądać naprawdę wyjątkowo! I nie mamy tu na myśli „wyjątkowo źle”. Przekrwione od zmęczenia i niewyspania oczy? Ręce zniszczone od szorowania i gotowania? Podpowiadamy, jak na ostatnią chwilę zrobić z siebie bóstwo.
 • Jessica Alba z córeczką Honor Alba
  Każda mama stara się chronić swoje pociechy przed zagrożeniami. Jednak ta gwiazda to wzór ostrożności...
 • Szminka na kryzys? Kobiety wolą lakiery do paznokci
  Do tej pory to szminka stanowiła jeden z najpopularniejszych kosmetyków, którego sprzedaż nie cierpiała mimo ekonomicznego kryzysu. Wraz ze zmianą trendów, zmieniła się również jej pozycja. Obecnie najchętniej kupowanym kosmetykiem jest lakier do paznokci.
 • Lato dobiega końca, a wraz z nim w zapomnienie odchodzą letnie trendy. Najwyższa pora by pomału żegnać się z pastelami, cytrusami oraz typowo wakacyjnym stylem i zorientować się, jaki makijaż będzie najmodniejszym w nadchodzącym sezonie. Zanim wybierzesz się do sklepu, by uzupełnić swoją kolekcję lakierów, cieni i pomadek, zobacz, co koniecznie powinno znaleźć się w Twojej jesiennej kosmetyczce.
 • Lakier do ust? Czemu nie! Oto Artdeco Nail & Lip Lacquers
  Błyszczące, o wygładzonej powierzchni, pomalowane soczystym, kryjącym kolorem. Takie mogą być paznokcie dzięki lakierowi do paznokci. Teraz podobny efekt możemy osiągnąć na wargach. Lakier do ust? Czemu nie?
 • Letni makijaż rodem z plaży: błękit i złoto w Pupa Blue Paradise
  Kolory błękitnego nieba i oceanu, złotobrązowego piasku plaży i takiego też połysku opalonej skóry. Letnia kolekcja do makijażu od marki Pupa operuje błękitem i złotem i przywołuje rozświetloną słońcem plażę.