• Anna Grodzka w programie HBO "Trans akcja"
  Anna Grodzka zabiera głos po artykule w tygodniku "wSieci" i nie wyklucza złożenia pozwu. "Nie chcę przypadkiem spełnić celów autora" - zastrzega jednak w rozmowie z gazeta.pl.
 • Policja
  Wielkopolska drogówka zatrzymała do kontroli osobowy samochód. Teoretycznie, wszystko wyglądało zgodnie z prawem. Okazało się jednak, że pod kocem w bagażniku coś zaczęło się ruszać...
 • Małgorzata Braunek odeszła...
  Zmarła Małgorzata Braunek, niezapomniana Oleńka z "Potopu" Jerzego Hoffmana. Była jedną z najbardziej znanych polskich artystek przełomu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Przegrała z nowotworem. Miała 67 lat. W tak smutnym czasie, przypominamy najważniejsze role znakomitej aktorki...
 • Na maturze 2014 z języka polskiego będzie Mickiewicz - do takiego wniosku można dojść, analizując tematy maturalne z poprzednich lat. Romantyzm, a w szczególności twórczość naszego narodowego wieszcza jest bez dwóch zdań faworyzowana przez CKE. A rok temu jej zabrakło. Mało prawdopodobne zaś, by pojawiło się któreś z dzieł Stefana Żeromskiego - jego powieści maturzyści analizowali dwa ostatnie lata z rzędu.
 • Anzhelika Kenova
  Moda na upodabnianie się do kultowej, dziecięcej zabawki trwa w najlepsze. Ostatnio, zadziwiający trend, przyniósł popularność 26-letniej Rosjance. Anzhelika Kenova gromadzi na portalach społecznościowych dziesiątki tysięcy fanów. Zobacz zdjęcia!
 • Yun Tang
  Fascynacja sylwetką lalki Barbie dotarła do Chin... Dziewiętnastoletnia Yun Tang, zainspirowana perfekcyjnym wyglądem dziecięcej zabawki, zdecydowała się przejść dość ryzykowną metamorfozę... Dzięki idealnej figurze, twarzy i imponującemu biustowi, dziewczyna zgromadziła rzeszę fanów w Państwie Środka. Zobacz zdjęcia!
 • Jerzy Kamas, Wokulski z "Lalki", walczy z ciężką chorobą
  Jerzy Kamas, znany m.i.n. z roli Wokulskiego w "Lalce", zmaga się z ciężką chorobą. "Aktor niknie w oczach" – mówi przyjaciel domu państwa Kamasów.
 • Lalka Nenuco namawia do anoreksji?
  Lalka z popularnej serii Nenuco znalazła się pod ostrzałem brytyjskich ekspertów z organizacji zajmujących się zaburzeniami odżywiania. A co takiego groźnego robi zabawka? Nie pozwala się nakarmić.
 • Lalki erotyczne
  Te erotyczne lalki cieszą się ogromną popularnością w krajach Dalekiego Wschodu. Silikonowe partnerki ludzkich rozmiarów wyprodukowano w taki sposób, by jak najlepiej imitowały ciało kobiety. Jak zapewnia producent, powierzchnia lalki do złudzenia przypomina skórę ludzką... Zobacz galerię!
 • Na maturze będzie romantyzm - do takiego wniosku można dojść, analizując tematy egzaminów z języka polskiego, które pojawiały się od 2005 roku. Z ośmiu sesji egzaminacyjnych tylko na dwóch nie było dzieł autorów tworzących w tej epoce. A prawdziwym rekordzistą jest Adam Mickiewicz.