• Naomi Osaka
  Firma produkująca słynne na całym świecie lalki Barbie, obchodząca w tym roku 60.lecie istnienia, postanowiła uhonorować tenisistkę Naomi Osakę, liderkę światowego rankingu WTA. Jedna z najnowszych zabawek to podobizna Japonki, która triumfowała w wielkoszlemowym Australian Open.
 • Nowa lalka Barbie. Rewolucyjna zmiana
  Barbie jak kobieta, zmienną jest. Tym razem jednak zmiana jest rewolucyjna. Wygląda na to, że wreszcie będzie mogła zerwać z wizerunkiem chorobliwie wychudzonej postaci. Tylko co na to Ken?
 • Najpopularniejsze lalki 2014 roku
  Na podium najpopularniejszych lalek tego roku nastąpiło przetasowanie, Barbie – królowa lalek, do niedawna marzenie każdej, ale to każdej dziewczynki, ustąpiła miejsca swojej „młodszej” koleżance. Która z lalek jest obecnie ulubienicą dziewczynek? Mia, bohaterka serialu telewizyjnego „Mia i ja”.
 • Minister sportu Joanna Mucha
  Po tym, jak Radosław Sikorski określił na Twitterze szefa PiS mianem "Frankensteina", Superstacja spytała posłów z jakimi postaciami z popkultury kojarzą im się koledzy i koleżanki z sejmowych ław.
 • Barbie w kultowych strojach Grace Kelly
  Księżna Grace Kelly była jedną z tych kobiet, których nie sposób zapomnieć. Nic dziwnego, że stała się inspiracją dla kolekcjonerskiego modelu lalki Barbie. Firma Mattel wypuści na rynek lalki Grace Kelly ubrane w jeden z trzech ikonicznych strojów księżnej.