• Czarny Piątek w USA
  Dziś w Stanach Zjednoczonych "Czarny Piątek" czyli okazja do zakupów po rekordowych zniżkach. Wiele sklepów zostało otwartych już wczoraj kiedy to Amerykanie obchodzili Święto Dziękczynienia.
 • Lumia 950
  Nazwa tego laptopa jasno pokazuje, kto będzie głównym rywalem dla nowego sprzętu Microsoft. Koncern pokazał też swój nowy tablet - Surface oraz Lumie 950 i 950 XL, które jako pierwsze telefony na świecie są chłodzone wodą.
 • Lenovo Yoga 2
  IFA to nie tylko telewizory, smartofny czy sprzęt AGD. To także czas na zaprezentowanie nowinek w kategorii tablety, laptopy, czy monitory komputerowe. Zobacz, czym najwięksi producenci chwalili się w Berlinie
 • Lenovo Ideapad Flex
  Laptop dla ucznia, czy studenta nie musi kosztować fortunę. Całkiem sensowny komputer przenośny można już kupić za mniej niż 1500 złotych. Nie będzie to oczywiście maszyna do gier, ale do przeglądania sieci, oglądania filmów, programów edukacyjnych czy do pracy w pakiecie biurowym będzie się idealnie nadawać.
 • PlayStation 4
  Czasy, gdy dzieci dostawały na komunię zegarek i kalkulator dawno minęły. Dziś bez laptopa, smartfonu czy konsoli do gier, nie ma co przychodzić na uroczystość. Co kupić? Oto nasz subiektywny wybór najlepszych prezentów na komunię.
 • PlayStation 4
  Czasy, gdy dzieci dostawały na komunię zegarek i kalkulator dawno minęły. Dziś bez laptopa, smartfonu czy konsoli do gier, nie ma co przychodzić na uroczystość. Co kupić? Oto nasz subiektywny wybór najlepszych prezentów na komunię.
 • iPad i iPad Mini
  Zbliżają się komunie, czas więc na wybór prezentów. Czasy zegarków i rowerów już dawno odeszły w niepamięć. Teraz liczą się elektroniczne gadżety. Oto nasz poradnik prezentowy.
 • 29-calowy monitor LG
  Użytkownicy komputerów mogą znaleźć dla siebie ciekawe rzeczy, pośród nowości pokazywanych w Berlinie na IFA. Są wśród nich laptopy Toshiby, które nie wymagają okularów do oglądania treści 3D, czy też szeroki monitor LG.
 • Laptop, zdjęcie ilustracyjne
  Oficjalnie Polacy twierdzą, że laptopa wybierają na podstawie jego parametrów technicznych. Jednak, jak wynika z badań dla Toshiby, wychodzi, że liczy się marka i co o firmie myślą znajomi. Oto cała prawda o tym, jak w Polsce kupuje się komputery.
 • Mocna, letnia ofensywa laptopów Sony
  Zaczęły się wakacje, czyli czas podróży. A wiadomo, nic tak nie przyda się w wojażach jak odpowiedni laptop. Koncern Sony przygotował ofertę dla każdego, od tych, którzy potrzebują mocnego sprzętu do multimediów, dla tych, którzy cenią sobie mobilność i długi czas pracy na baterii.