• Kobieta
  Problem dolegliwości i dyskomfortu w obszarze okolic intymnych dotyczy kobiet w różnym wieku i na różnym etapie życia. Ginekologia estetyczna, choć nie powinna, nadal jest tematem tabu. A przecież niezależnie od tego, czy jesteś młodą mamą czy dojrzałą kobietą w okresie przekwitania możesz być szczęśliwa i zadba o swój komfort intymny dzięki nowym, nieinwazyjnym zabiegom laserem MonaLisa Touch.
 • Mężczyzna pokazuje zęby
  Na zabieg wybielania zębów stać coraz więcej Polaków. Ceny w ostatnich latach mocno spadły. Metoda laserowa, uważana obecnie przez wielu stomatologów za najskuteczniejszą, to koszt ok. 800 zł. Najbezpieczniej zabiegi wybielające wykonywać u stomatologa, który dokładnie sprawdzi stan zdrowia uzębienia. Dobry gabinet dentystyczny powinien mieć wysokiej klasy sprzęt i posiadać pozytywne rekomendacje klientów.
 • kajdanki
  O trzy miesiące aresztu dla 39-letniego Japończyka Shina M. wnioskuje prokuratura w Rykach. Śledczy postawili mu dwa zarzuty dotyczące sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu powietrznym.
 • lotnisko
  PIlot tureckiego boeinga został oślepiony laserem, gdy lądował w Warszawie. Kontrolerzy lotów od razu zawiadomili policję. Mundurowi szybko dopadli 34-letniego mężczyznę. Usłyszał już zarzut sprowadzenia katastrofy, za który grozi mu osiem lat więzienia.
 • Tatuaż
  Dziś „dziarają” się wszyscy, niezależnie od wykonywanego zawodu i wieku. A popularne motywy: delfin, motyl, ornamenty roślinne i gwiazdki mają przede wszystkim zdobić ciało. Co jednak, jeśli tatuaż powstał pod wpływem impulsu i przysparza problemów? Radzimy jak usunąć w mało inwazyjny sposób „wakacyjną pamiątkę” dzięki laserowi.
 • 1K17
  1K17 Sżatie (ucisk, zacisk) na pierwszy rzut oka przypomina klasyczny czołg, jednak w miejsce konwencjonalnej lufy zainstalowano broń, jak na tamte czasy, rewolucyjną... Zobacz galerię!
 • Audi R8 LMX
  Niemieccy inżynierowie dopięli swego! Oto pierwszy na świecie seryjnie produkowany samochód wyposażony w laserowe światła drogowe. Audi R8 LMX można już zamawiać i trzeba się pospieszyć. Dlaczego? Zobacz pierwsze zdjęcia...
 • Kobieta ma problem
  Blisko 2 miliony kobiet w Polsce zmaga się z problemem nietrzymania moczu (NTM). Dla większości z nich schorzenie oznacza konieczność zmiany stylu życia, rezygnację ze spotkań towarzyskich, często także depresję. Aż 14 proc. kobiet zmuszone zostało chorobą do porzucenia swojej kariery. W Polsce jednak pojawił się innowacyjny zabieg z wykorzystaniem lasera, który pozwala na nieinwazyjne leczenie schorzenia.
 • Okulista
  Możliwość zrezygnowania na zawsze z okularów i soczewek w nadziei na lepszy komfort życia to główny powód, dla którego coraz więcej osób zastanawia się nad skorzystaniem z laserowej korekcji wzroku.
 • Tatuaż
  Tatuaże mają równie wielu przeciwników, co zwolenników – niektórzy kochają tego typu ozdoby, inni nienawidzą. Co jednak, jeśli sami padamy ofiarą obu tych uczuć, przechodząc od uwielbienia rysunku na ciele do narastającej niechęci? Najlepiej po prostu usunąć go raz na zawsze. Dzięki współczesnej laseroterapii jest to możliwe.