• Z wizytą w fabryce prezerwatyw
  Pierwsza prezerwatywa z lateksu to dzieło polskiego chemika - Juliusa Fromma. Od momentu jej wyprodukowania, w 1912 r., minęło ponad 100 lat. Jak rozwinęła się przez ten okres produkcja jednego z najpopularniejszych środków antykoncepcyjnych?
 • Moda dla fetyszysty
  Kajdanki i pejcze, papieros w dłoni, gotyckie fatałaszki albo woń wprost spod pach... Pomysłom na seksualne pobudzenie nie ma końca. Jeśli lubisz obdarowywać swoją partnerkę koronkową bielizną albo szczególnie podniecają cię podwiązki, to prawdopodobnie też masz w sobie coś z fetyszysty.
 • Zlata
  Zlata (Julia Guenthel), rosyjska gimnastyczka odkryła swój niezwykły talent w wieku czterech lat. Po okresie nauki w szkole cyrkowej rozpoczęła karierę sceniczną. „Najbardziej giętka kobieta świata” rozgrzewa swoimi występami mężczyzn na całym świecie. Zobacz zdjęcia!
 • Zmysłowa pokojówka
  Nasze fantazje erotyczne nie znają granic. Każdy z nas chociaż raz (a pewnie nie raz i nie dwa) wyobrażał sobie gorące spotkanie z władczą policjantką, elegancką panią bizneswomen, czy troskliwą pielęgniarką. 
 • Lateks, z którego wykonana jest prezerwatywa, to silny alergen
  Coraz więcej par, aby urozmaicić seks, wprowadza do sypialni pikantne „zabawki”. Od popularnych olejków i żelów intymnych, poprzez różnej wielkości wibratory aż po przedmioty przeznaczone dla osób lubiących bardziej wysublimowaną erotykę, jak różnego rodzaju lateksową i gumową garderobę czy metalowe kajdanki. Czasami jednak na drodze do realizacji naszych nawet najprostszych erotycznych fantazji stoi… alergia.
 • Seksualne akcesoria to między innymi kajdanki
  Jeżeli myślicie, że Polacy to naród, który do spraw sypialnianych podchodzi „po bożemu”, by nie powiedzieć – ze wstydem i pełna niewiedzą, grubo się mylicie. Mamy coraz więcej inwencji w wprawach seksu i coraz częściej posiłkujemy się dodatkowymi „pomocami” – wynika z badań. Erotyczna bielizna, wibratory, lateks, kajdanki? Sprawdźcie, jakie są ukochane sex-zabawki i akcesoria Polaków!
 • Kobieta w seksownej bieliźnie
  Jesteś bogobojna? Nie musisz być od razu wstrzemięźliwa. Katolicki seks kwitnie! Na rozluźnienie obyczajów w kościele i seksualne porady ojca Ksawerego Knotza zareagował rynek. Chcesz rozbudzić namiętność w małżonku? Poszukaj odpowiednik gadżetów w… sex shopach dla wierzących. Niektóre akcesoria są nie tylko dozwolone, ale wręcz - wskazane!
 • Stopy to jedena ze stref erogennych kobiety. Pewnie dlatego są tak częstym przedmiotem męskich fantazji
  Kajdanki i pejcze, papieros w dłoni, gotyckie fatałaszki albo woń wprost spod pach... Pomysłom na seksualne pobudzenie nie ma końca. Jeśli lubisz obdarowywać swoją partnerkę koronkową bielizną albo szczególnie podniecają cię podwiązki, to być może też masz w sobie coś z fetyszysty. Przekonaj się sam!