• Reese Witherspoon i Laura Dern na planie Wielkich Kłamstewek 2
  Ekipa serialowego hitu HBO "Wielkie Kłamstewka" właśnie rozpoczęła prace nad 2. sezonem. Zdjęcia zza kulis pojawiły się w mediach społecznościowych odtwórczyń głównych ról. Reese Witherspoon, Laura Dern, Shailene Woodley i Zoë Kravitz pokazały się w charakteryzacjach swoich postaci. Na razie milczy tylko Nicole Kidman.
 • Nicole Kidman, Reese Witherspoon i Shailene Woodley
  Władze telewizji HBO potwierdziły realizację drugiego sezonu nagrodzonego Złotymi Globami serialu „Wielkie kłamstewka”. Fani będą jednak musieli uzbroić się w cierpliwość.
 • Ruszyły zdjęcia do "Star Wars: Episode VIII"
  W sieci pojawił się klip ukazujący początek prac nad filmem "Star Wars: Episode VIII".
 • Laura Dern w "Iluminacji" już na DVD
  Fajna, zadbana babka pochlipuje w kibelku. Dochodzą do niej głosy okrutnych komentarzy wygłaszanych pod jej adresem przez nieświadome obecności Amy złośliwe przyjaciółki z korporacji. Jest coraz gorzej.
 • Philip Seymour Hoffman zakłada sektę
  Akcja dramatu "The Master", z Philipem Seymourem Hoffmanem w roli głównej, rozgrywa się w Ameryce po II wojnie światowej i skupia na charyzmatycznym intelektualiście, który tworzy swoją organizację religijną. Jego prawą ręką zostaje młody włóczęga (Joaquin Phoenix). W miarę jak zaczynają zyskiwać coraz więcej zwolenników, mężczyzna zaczyna wątpić w to, co wyznaje i w swojego mentora. W filmie występują także Amy Adams i Laura Dern. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Paul Thomas Anderson. Premiera planowana jest na jesień 2012 roku.
 • Teść kontra zięć – do przerwy 3:0
  Trzecie spotkanie z familią Fockerów i kolejny aktorsko-rodzinny pojedynek Bena Stillera z Robertem De Niro.