• Nick Cave porzucił marzenia o aktorstwie
    Nick Cave chciał być aktorem z prawdziwego zdarzenia. Ale nic z tego. Marzenia lidera zespołu The Bad Seeds legły w gruzach.
  • Shia LaBeouf poza prawem w "Lawless"
    "Gangster" – z Shią LaBeoufem i Tomem Hardym – jest adaptacją opartej na faktach powieści "The Wettest County in the World" Matta Bonduranta. Akcja książki rozgrywa się w czasach finansowego kryzysu i prohibicji na południu Stanów Zjednoczonych. Bohaterowie dzieła to dziadek autora i jego dwaj bracia, którzy zasłynęli jako szefowie gangu zajmującego się nielegalnym handlem alkoholem. Polska premiera planowana jest na 7 września.
  • Jessica Chastain
    Jest piękna i niezwykle utalentowana. Jessica Chastain jest też jedną z najczęściej fotografowanych twarzy tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. – Odnoszę wrażenie, że narodziłam się na czerwonym dywanie "Drzewa życia", trzymając się za ręce z Seanem Pennem i Bradem Pittem. To było jak rytuał przejścia. Wejście po schodach w Cannes było prawdziwym początkiem mojej publicznej kariery – powiedziała 31-aktorka w wywiadzie dla "Madame Figaro".