Wałęsa podczas obchodów rocznicy Grudnia'70: Będę musiał jeszcze raz stanąć na czele
16 grudnia 2015Musimy zwracać uwagę, żeby nie mogło się to powtórzyć. Jeszcze nie jest
za późno. Jeśli się nie opamiętamy, jeśli nie zrozumiemy, że trójpodział
władzy jest niezbędny, to uwierzcie mi, będę musiał jeszcze raz stanąć
na czele i poprowadzić ten bój - powiedział Lech Wałęsa, który
przemawiał podczas obchodów 45. rocznicy wydarzeń grudniowych w 1970 r.