Wałęsa: Do Pokojowej Nagrody Nobla nominuję "Memoriał"
04 lutego 2015Lech Wałęsa zgłosił rosyjskie stowarzyszenie "Memoriał" do pokojowej nagrody Nobla. "Godnie kontynuuje wysiłki jednego ze swoich założycieli, laureata
Pokojowej Nagrody Nobla, akademika Andrieja Sacharowa. I sam na nią też
bez wątpienia zasługuję" - napisał były prezydent.