Wałęsa urlopuje w Miami. Były prezydent stawia na słońce i ruch
01 lutego 2013Lech Wałęsa uciekł od polskich mrozów i zażywa słońca w Miami. Za kilka dni były prezydent pojedzie do Chicago, by odebrać nagrodę przyznawaną przez Bibliotekę Lincolna. Tymczasem Wałęsa odpoczywa w Miami. Jak spędza wolny czas? Zobacz zdjęcia, którymi pochwalił się na swoim profilu w Blip.pl.