Legia straciła napastnika. Jean-Pierre Nsame podpisał kontrakt z nowym pracodawcą
23 czerwca 2026Jean-Pierre Nsame nie chciał już czekać aż Legia Warszawa zdecyduje się z nim podpisać nowy kontrakt. Kameruńczyk skorzystał z oferty Pogoni Szczecin. 33-letni napastnik związał się z "Portowcami" roczną umową, z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.