Kosta Runjaic: Chodziło o to, żeby awansować i to nam się udało
04 sierpnia 2023Piłkarze Legii Warszawa wygrali u siebie z kazachskim zespołem Ordabasy Szymkent 3:2 (2:0) w rewanżowym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji. W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2. W kolejnej fazie wicemistrzowie Polski zmierzą się z Austrią Wiedeń.