Legia nadrobiła zaległości. Termalica rozgromiona w Warszawie [WIDEO]
15 marca 2022![Legia nadrobiła zaległości. Termalica rozgromiona w Warszawie [WIDEO]](https://webp-konwerter.incdn.pl/eyJmIjoiaHR0cHM6Ly9pbmZvci13ZWItc3RhdGljLWR6a/WVubmlrLmluY2RuLnBsL2R6aWVubmlrL2RvY3VtZW50cy/9GT0IwMDAwMDAwMDAwMDA1NDM1OTY1L2ZpbGVzLzEtbWl/kLTIyMzE1MzExLTM3NDAyMjEwLmpwZyIsInciOjE0MDB9)
Mistrz Polski, mimo że w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, od pierwszych minut środowego spotkania w Warszawie potwierdził swoją wyższość nad rywalem zajmującym ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy. Legia odniosła piąte zwycięstwo z rzędu, wliczając jeden mecz Pucharu Polski.