Oddział położniczy szpitala w Zakopanem zawiesza działalność. Wicestarosta zarzuca lekarzom brak etyki
01 października 2019Wszyscy lekarze z oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala powiatowego w Zakopanem odeszli we wtorek z pracy. Dyrekcja placówki zawiesiła jej funkcjonowanie. Położne i pielęgniarki przychodzą do pracy według ustalonego wcześniej harmonogramu.