• Jan Krzysztof Ardanowski
  Porównywanie młodego człowieka, który nie ma żadnej wiedzy rolniczej, bawi się protestami i twierdzi, że prawo go nie obowiązuje, byłoby dużym upokorzeniem pamięci Andrzeja Leppera - mówi minister Jan Krzysztof Ardanowski w wywiadzie dla portalu "wPolityce.pl".
 • Michał Kołodziejczak
  Choć tego porównania nie lubi, Michał Kołodziejczak nazywany jest młodszą wersją Andrzeja Leppera. Oficjalnie jego ruch nie ma też ambicji, by stać się nową Samoobroną. Jednak z każdym miesiącem rośnie w siłę, bo na czele rolników znów stoi charyzmatyczny lider.
 • Sejm
  Tomasz Lepper, choć nie jest członkiem PO, może wystartować w jesiennych wyborach pod szyldem tej partii z okręgu koszalińskiego. To "leppering", niedługo dadzą nam biało-czerwone krawaty - komentują działacze Platformy.
 • Paweł Kukiz
  "Od zakończenia kampanii prezydenckiej nasze polityczne drogi znacznie się rozeszły, dziś więcej nas dzieli, niż łączy" - tak o potencjalnej współpracy z Ruchem Pawła Kukiza mówi Sławomir Izdebski. Lider Ruchu Społecznego RP twierdzi, że to jego ugrupowanie popiera coraz większa rzesza antysystemowego elektoratu.
 • Przewodniczący rolniczego OPZZ Sławomir Izdebski na miejscu blokady
  Nie ma ostatnio dnia, by nie pokazywał się w mediach. Na jego sygnał mobilizują się rolnicy i rozpoczynają kolejne blokady dróg. Ale czy Sławomirowi Izdebskiemu może chodzić tylko o dobro polskiej wsi?
 • Andrzej Lepper
  Samoobrona chce uhonorowania Andrzeja Leppera, podaje "Rzeczpospolita". Domaga się nie tylko odznaczeń, ale chce postawić mu pomnik.
 • Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera
  Choć Samoobrona ledwo żyje i nie ma już żadnego wpływu na Polskę, Tomasz Lepper, syn byłego przewodniczącego Andrzeja Leppera idzie do polityki. Co prawda pod innym szyldem, bo startuje z list SLD, ale z mocnymi słowami na ustach.
 • Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera
  Choć Samoobrona ledwo żyje i nie ma już żadnego wpływu na Polskę, Tomasz Lepper, syn byłego przewodniczącego Andrzeja Leppera idzie do polityki. Co prawda pod innym szyldem, bo startuje z list SLD, ale z mocnymi słowami na ustach.
 • Kadr z filmu "Służby specjalne" / VUE Movie Distribution
  "Mocniejszy niż <Pitbull>" - tak reklamowany jest nowy film Patryka Vegi. On sam niedawno mówił, że część mediów ma zakaz mówienia o jego obrazie. Opowiadał również o scenie wieszania jednego z drugoplanowych bohaterów - polityka w biało-czerwonym krawacie - nad którą pracowano przez 20 godzin. Do kin wchodzi film "Służby specjalne", w którym widzowie bez problemu dostrzegą bohaterów największych afer politycznych ostatnich lat.
 • Największe afery taśmowe w polskiej polityce
  Nagrane z ukrycia, czasem za pomocą dyktafonu, innym razem ukrytą kamerą, a bywa że i podsłuchane. Potrafią wywołać burzę w świecie polityki. Począwszy od afery Rywina nagrania wiele razy wstrząsały Polską. Czy tak samo będzie w przypadku nagrań ujawnionych właśnie przez "Wprost"? Oto przypomnienie tych, które powodowały największe zamieszanie.