• Jared Leto Jokerem w pełnej krasie
  Jared Leto prawie zagłodził się dla roli w filmie "Witaj w klubie", gdzie zagrał ekscentrycznego transwestytę zakażonego HIV. Jego wysiłki zostały nagrodzone Oscarem. Teraz zaskoczył świat kolejną ekstremalną metamorfozą. Jego Joker robi wrażenie.
 • To będą rozśpiewane Oscary
  W nadchodzącej gali rozdania Oscarów udział weźmie wielu śpiewających aktorów.
 • Amanda Seyfried i Eddie Redmayne w filmie "Les Misérables. Nędznicy"
  Musical "Les Misérables. Nędznicy" wszedł na nasze ekrany z trzema Złotymi Globami i ośmioma oskarowymi nominacjami na koncie. Czy Anne Hathaway, Russell Crowe i Hugh Jackman śpiewem zawojują serca polskich widzów – pokażą wyniki box office'u. Oto, co o głośnym dziele Toma Hoopera piszą rodzimi krytycy...
 • Anne Hathaway – laureatka Złotego Globu
  Anne Hathaway zagra jedną z głównych ról w uwspółcześnionej adaptacji "Poskromienia złośnicy" ("Taming Of The Shrew") Williama Szekspira.
 • Anne Hathaway otrzymała Złoty Glob za drugoplanową rolę kobiecą
  Typowany na zwycięzcę "Lincoln" Stevena Spielberga otrzymał tylko jedną nagrodę. Złote Globy w głównych kategoriach otrzymały dramat "Operacja Argo", opowiadający o ratowaniu amerykańskich zakładników w Iranie, i musical "Nędznicy". W powszechnej opinii Globy to ostatni sprawdzian przed Oscarami.
 • NAJLEPSZY FILM: "Les Misérables. Nędznicy"
  Najważniejsze brytyjskie nagrody filmowe EE BAFTA Film Awards zostaną przyznane po raz 65. W Londynie ogłoszono listę kandydatów do prestiżowych statuetek Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, więc przedstawiamy nominowanych w głównych kategoriach. Kto wygra, przekonamy się już 10 lutego.
 • Eddie Redmayne wyląduje na Jowiszu Wachowskich
  Eddie Redmayne zagra u boku Mili Kunis i Channinga Tatuma w nowym filmie Andy'ego i Lany Wachowskich, "Jupiter Ascending".
 • Anne Hathaway i Hugh Jackman na premierze "Les Misérables. Nędzników" w Londynie
  "Les Misérables. Nędznicy" już po pierwszych pokazach zostali uznani przez krytyków za murowanego faworyta przyszłorocznych Oscarów. W Londynie odbyła się światowa premiera gorąco oczekiwanego filmu Toma Hoopera, a na czerwonym dywanie pojawiły się wszystkie jego wielkie gwiazdy...
 • Hugh Jackman ba premierze "Les Misérables. Nędzników"
  Hugh Jackman bardzo żałuje swojej decyzji sprzed kilku lat, gdy producenci proponowali mu wcielenie się w postać agenta 007 w "Casino Royale". Ma jednak nadzieję, że ówczesna odmowa nie oznacza, że już nigdy nie będzie mógł zagrać szpiega Jej Królewskiej Mości.
 • Amanda Seyfried, Hugh Jackman i Anne Hathaway na premierze "Les Misérables" w Tokio
  "Nędznicy/Les Misérables" – filmowa wersja słynnego musicalu wejdzie na ekrany amerykańskich kin w Boże Narodzenie, na polskie – 25 stycznia. Jako pierwsi nowych "Nędzników" w gwiazdorskiej obsadzie zobaczą Japończycy, już 21 grudnia. I właśnie w Tokio odbyła się uroczysta premiera superprodukcji Toma Hoopera, która po pierwszych pokazach zebrała rewelacyjne recenzje.