• Rozśpiewany Russell Crowe
  W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Nędznicy / Les Miserables", w którym można zobaczyć m.in. rozśpiewanego Russella Crowe. Polska premiera planowana jest na 25 stycznia 2013 roku.
 • 1. "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2"
  Finałowa część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2" jest najbardziej oczekiwanym filmem tej jesieni. Ale – jak podaje Reuters – przyćmić go może obraz "Nędznicy" z gwiazdorską obsadą, któremu już dziś wróży się kilka statuetek Oscara. Oto najbardziej oczekiwane filmy tej jesieni...
 • Anne Hathaway w "Les Misérables"
  Tom Hooper jest zachwycony talentem Anne Hathaway, która zagrała Fantine w jego nowym dziele – musicalu "Les Misérables".
 • Russell Crowe, czyli twardy Inspektor Javert
  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że może to być kolejny oscarowy przebój Toma Hoopera, twórcy obsypanego nagrodami "Jak zostać królem". W nowe wersji słynnego musicalu "Les Miserables", czyli "Nędznicy", zaśpiewają same gwiazdy, a lista płac zapiera dech: Hugh Jackman, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Russell Crowe. Oto pierwsze kadry z mocno oczekiwanej superprodukcji... 
 • W Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie szykuje się zmiana repertuaru. Już jesienią, słynny musical "Les Miserables" zostanie zastąpiony przez "Deszczową Piosenkę". Aktualnie teatr poszukuje odtwórców głównych ról do nowej produkcji.