• Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek Lesława Żurka. Przystojny aktor powraca na mały ekran i już niebawem będzie można oglądać go w nowym serialu Telewizji Polsat "Przyjaciółki".
 • Powieści Andrzeja Sapkowskiego "Boży bojownicy" niebawem będzie można wysłuchać. Do nagrania audiobooka zaproszono blisko 200 aktorów, w tym Lesława Żurka, Piotra Zelta i Adama Ferency.
 • Ania Rusowicz i Lesław Żurek w "Ja i ty"
  Ania Rusowicz opublikowała teledysk do nagrania "Ja i ty". W klipie pojawia się popularny polski aktor, Lesław Żurek. Stylowy czarno-biały filmik powstawał w warszawskim Och-Teatrze. Reżyserii teledysku podjął się Jan P. Matuszyński, a zdjęcia wykonał Kacper Fertacz. Piosenka pochodzi z albumu "Mój Big-Bit", który ukazał się w październiku 2011 roku.
 • Ania Rusowicz
  Ania Rusowicz nakręciła teledysk do utworu "Ja i ty" – drugiego singla z debiutanckiej płyty. Na planie towarzyszył jej Lesław Żurek. Wideo powstawało w stylowym, warszawskim Och-Teatrze. Czarno-biały, utrzymany w konwencji lat 60 teledysk wyreżyserował Jan P. Matuszyński, a zdjęcia wykonał Kacper Fertacz. Oto piękna Anna i Lesław podglądani za kulisami pracy nad klipem...
 • Katarzyna Maciąg
  Do tej pory "Wymyk" Grega Zglińskiego oglądali jedynie widzowie festiwali filmowych. 18 listopada dramat ze znakomitymi rolami Roberta Więckiewicza i Łukasza Simlata wejdzie wreszcie na ekrany polskich kin. W Warszawie odbyła się wczoraj (wtorek, 8 listopada) jego uroczysta premiera. Oto, jak było...
 • Lesław Żurek
  Studiował ekonomię, ale miłość do aktorstwa zwyciężyła. W wywiadach podkreśla, że nie zniósłby rutyny i wiecznego siedzenia w pracy za biurkiem, dlatego postawił na zawód, który ciągle przynosi coś nowego.
 • Szczęściarz Żurek w "Los numeros"
  Ryszard Zatorski – spec od nieśmiesznych komedii. Oto przewodnik po jego stylu – polecamy zamiast seansu ""Los numeros"
 • "Los numeros": Lesław Żurek i Weronika Książkiewicz
  25 marca do kin wejdzie najnowsza komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. "Los numeros" to historia, o tym, że wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów.