• Izabela Leszczyna
  Dzisiejsze słowa premiera Morawieckiego to kolejne kłamstwo wyborcze. Nasi prawnicy będą się zastanawiali, czy nie pozwiemy pana premiera, który po raz trzeci musiałby przyznać się przed sądem, że popełnił kłamstwo wyborcze - powiedziała w wywiadzie z Bartłomiejem Godusławskim z „Dziennika Gazety Prawnej” Izabela Leszczyna, posłanka PO-KO, była wiceminister finansów w rządzie PO-PSL.
 • Izabela Leszczyna
  Tęcza wokół twarzy Matki Boskiej Częstochowskiej, jeśli nie była kolportowana w miejscach, gdzie absolutnie nie powinna, nie obraża niczyich uczuć religijnych – mówiła w "Śniadaniu w Polsat News" Izabela Leszczyna. Obraz Matki Boskiej z tęczową aureolą niósł w sobotę jeden z uczestników Marszu Równości, który odbył się w Płocku.
 • Bartek Godusławski
  P iS odniósł bezapelacyjny sukces w wyborach do Parlamentu Europejskiego. To zasługa zaangażowania, budowania przez ponad trzy lata wiarygodności, której objawem jest realizacja obietnic wyborczych.
 • Izabela Leszczyna
  "W momencie kiedy wyborcy przejrzą na oczy i zrozumieją, że PiS jest partią oszukującą ich w cyniczny i haniebny sposób, wówczas pojawi się szansa na zmianę. Dopóki ludzie nie odsuną PiS od władzy, to można zrobić niewiele, tzn informować opinie publiczną o tym, co się dzieje. Jednak wierzę, że już za rok rządy PiS odejdą w zapomnienie i wtedy na pewno powołamy komisję śledczą" - mówi o aferze KNF Izabela Leszczyna, posłanka PO. 
 • Bazie
  W marcu pylą wczesnokwitnące drzewa, czyli leszczyna, olcha, topola, cis i wierzba. To ich pyłki są najczęstszą przyczyną katarów i zapalenia spojówek.