• W głębi lasu
  Netflix ogłosił właśnie rozpoczęcie prac nad kolejną polską produkcją. Serial "W głębi lasu" będzie adaptacją bestsellerowego thrillera Harlana Cobena o tym samym tytule. Premiera zaplanowana jest na 2020 rok.
 • Nielegalni
  Canal+ szykuje dla swoich widzów kolejną polską produkcję. Tym razem będzie to kryminalny serial "Nielegalni", będący adaptacją szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Fabuła została osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Zdjęcia do produkcji ruszyły jesienią 2017 roku.
 • Wystawa poświęcona Komedzie
  Jak dowiedział się dziennik.pl reżyser Leszek Dawid rozpoczął pracę nad filmem fabularnym o Krzysztofie Komedzie.
 • "Jesteś bogiem" już na DVD
  Sukces "Jesteś bogiem" mógł zaskoczyć jedynie tych, którzy nie dostrzegają popularności polskiego hip-hopu. Tym bardziej, że takiego filmu nad Wisłą nie było: rodzimi raperzy pojawiali się co najwyżej w dokumentach w rodzaju "Blokersów" Sylwestra Latkowskiego.
 • Maciej Stuhr
  Orły to statuetki przyznawane corocznie przez Polską Akademię Filmową. Gala 15. edycji tych nagród odbyła się w poniedziałek w Warszawie. "Obława" Marcina Krzyształowicza zdobyła najważniejszego Orła dla najlepszego polskiego filmu, a Roman Polański, jako twórca "Rzezi", został uhonorowany w kategorii najlepszy reżyser. Za co podziękował telefonicznie.
 • Pierwszy sezon serialu "Krew z krwi" spotkał się ze znakomitymi recenzjami oraz dużym zainteresowaniem widzów. Canal+ podjął więc decyzję o kontynuacji produkcji. Nowe odcinki wyreżyseruje Leszek Dawid, a na planie pojawią się nowi aktorzy.
 • "Jesteś Bogiem" to potencjalny film pokoleniowy
  "Jesteś Bogiem" to film, który naprawdę pomaga zrozumieć, na czym polegał fenomen Paktofoniki.
 • Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik i Tomasz Schuchardt
  Leszek Dawid nie przeląkł się presji i swoistego fatum ciążącego nad filmem o zespole Paktofonika. Perypetie związane z kultowym scenariuszem autorstwa Macieja Pisuka z powodzeniem mogłyby przecież stać się tematem na osobny film. Z dniem premiery "Jesteś Bogiem" wszystko to staje się jednak nieważne. Teraz liczy się wyłącznie świadomość, że gotowy produkt spełnia pokładane w nim nadzieje. "Jesteś bogiem" to film, który naprawdę pomaga zrozumieć, na czym polegał fenomen Paktofoniki.
 • Fokus i Doda na premierze "Jestem Bogiem" w Warszawie
  W Warszawie odbyła się premiera "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida. A że nagrodzony na festiwalu w Gdyni obraz okrzyknięto najbardziej oczekiwanym filmem roku, na uroczystym pokazie stawiły się tłumy rodzimych celebrytów. Nie mogło zabraknąć Dody i lansującej się wszędzie Natalii Siwiec…
 • "Jesteś Bogiem"
  Na ten obraz czekają nie tylko fani Paktofoniki. Filmowy portret Magika, jednego z najbardziej charyzmatycznych muzyków sceny hip hopowej, trafi na ekrany prawie dwa miesiące wcześniej. Zbierający nagrody i dobre recenzje film Leszka Dawida miał wejść do kin 9 listopada. Premierę jednak przesunięto i "Jesteś Bogiem" będzie można oglądać już od 21 września.