• Leszek Możdżer
  Trio: Leszek Możdżer, Lars Danielsson, Zohar Fresco oraz Peter Cincotti wystąpią podczas plenerowego koncertu inaugurującego Jazz Jamboree 2018, który odbędzie się 29 września na placu Trzech Krzyży w Warszawie.
 • Radzimir Dębski
  Macademian Girl uważa, że polscy mężczyźni powinni z większą odwagą podchodzić do kwestii ubioru. Jej zdaniem Polacy dopiero uczą się mody i nie potrafią wyrażać siebie poprzez strój. Za stylowych mężczyzn blogerka uważa Radzimira Dębskiego, Leszka Możdżera i Adama Sztabę.
 • Najnowszy klip Davida Gilmoura już do obejrzenia
  Jeden z najlepiej przyjętych utworów z krążka Davida Gilmoura "Rattle That Lock" doczekał się własnego videoklipu.
 • Leszek Możdżer nadal na szczycie OLiS-u
  Album "The Time" Leszka Możdżera drugi tydzień z rzędu zajmuje najwyższą pozycję zestawienia OLiS-u.
 • 10 płyt, które sprzedają się najlepiej w Polsce
  Leszek Możdżer wyprzedził Anię Dąbrowską i jej album sprzed kilku lat, który przez ostatnie dwa tygodnie był znów najchętniej kupowanym krążkiem w Polsce. Jego płyta "The Time" dotarła na najwyższą pozycję zestawienia OLiS-u. Oto dziesiątka najlepszych w ostatnim tygodniu.
 • Miłość w legendarnym składzie
  Film Filipa Dzierżawskiego jest czymś więcej niż dokumentacją nieudanego come backu Miłości, jednej z najważniejszych polskich formacji jazzowych lat 90.
 • Filip Dzierżawski i Tymon Tymański na premierze "Miłości"
  Leszek Możdżer, Tymon Tymański, Mazzoll, Mikołaj Trzaska. Każdy miłośnik jazzu – czy raczej yassu – doskonale zna te nazwiska. Dokument Filipa Dzierżawskiego jest historią o próbie reaktywacji ich legendarnego, wspólnego zespołu Miłość. W warszawskim kinie "Muranów" odbyła się uroczysta premiera filmu.
 • Bronisław Komorowski i Artur Rojek
  Współcześni artyści otrzymali od prezydenta Bronisława Komorowskiego odznaczenia w rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów z 1989 roku.  "Nie ma wolności bez radości" - mówił prezydent, podczas uroczystości.
 • "X Factor"
  Jury programu "X Factor", przy pomocy ekspertów w postaci Leszka Możdżera, Ewy Farnej i Verony Chard wybrało najlepszych uczestników. Oto 9 finalistów, których występy na żywo będziemy mogli oglądać już od kolejnego odcinka.
 • "X Factor"
  W najbliższym odcinku show "X Factor" zobaczymy relację z domów jurorskich. Tatianie Okupnik, Czesławowi Mozilowi i Kubie Wojewódzkiemu, w wyborze finalistów pomoże trójka ekspertów. Będą to kompozytor Leszek Możdżer, piosenkarka Ewa Farna i trenerka gwiazd Verona Chard. Co wydarzy się podczas przesłuchań?