Mnie porażka SLD nie dziwi
12 października 2011 Nie dziwi, ponieważ partia ta już dawno zatraciła to, co pretensjonalnie
nieco jest określane mianem tożsamości. W naszych czasach
socjaldemokratom w ogóle trudno jest utrzymać sensowną linię programową.