• Rakieta tenisowa, zdjęcie ilustracyjne
  Serena Williams musiała wycofać się z półfinałowego meczu z Chinką Na Li przez kontuzję pleców. Zawodniczka z Państwa Środka zmierzy się w finale z Marią Szarapową.
 • Na Li
  Rozstawiona z numerem czwartym Na Li została pierwszą finalistką turnieju WTA Tour na twardych kortach w Sydney (z pulą nagród 637 tys. dol.). Chińska tenisistka wygrała w czwartek z Czeszką Petrą Kvitovą (nr 2.) 1:6, 7:5, 6:2. Mecz trwał dwie godziny.
 • Karol Bielecki (w czarnym stroju)
  Krzysztof Lijewski zdobył pięć bramek, a Karol Bielecki cztery w meczu niemieckiej ekstraklasy piłkarzy ręcznych. Ich zespół Rhein-Neckar Loewen pokonał na wyjeździe Bergischer HC 34:25 (15:12).
 • Sensacja w Melbourne. Finał bez Caroline Wozniacki
  Chinka Na Li została pierwszą finalistką wielkoszlemowego Australian Open (pula nagród 24 mln dol austral.) na twardych kortach w Melbourne Park. W czwartek wyeliminowała liderkę rankingu tenisistek Dunkę polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki 3:6, 7:5, 6:3.
 • Niespodzianka w Sydney. Clijsters przegrała z Chinką Li
  Nieoczekiwanym zwycięstwem Na Li zakończył się w piątek turniej WTA Tour na twardych kortach w Sydney (z pulą nagród 618 tys. dolarów). Rozstawiona z numerem ósmym Chinka pokonała w finale trzecią tenisistkę świata Belgijkę Kim Clijsters 7:6 (7-3), 6:3.