• Lidia Kopania
  Najnowsze zdjęcia 37-letniej piosenkarki pozwalają się domyślać, że wkrótce może ona dołączyć do grona gwiazd, które twierdzą, że są na diecie "zmieniającej rysy twarzy"...
 • Lidia Kopania
  Na okładce najnowszego numeru „Playboya” zagościła piosenkarka i autorka tekstów, Lidia Kopania. "Najtrudniej było zacząć. Jednak kiedy pokazano mi pierwsze zdjęcia, rozluźniłam się i cieszyłam każdą chwilą sesji" – podsumowała sesję zdjęciową artystka. Zobacz galerię!
 • Odważny dekolt Lidii Kopani
  Gdyby nie ponętne kształty, Lidia Kopania na pewno nie zastąpiłaby Natalii Siwiec w reklamie bielizny, ale wokalistka dobrze wie, że nie wystarczy "mieć warunki", żeby być na topie. Medialne zainteresowanie sobą trzeba regularnie i sumiennie "podgrzewać". Jak? Najlepiej pojawiając się na imprezach w skąpych strojach. Ot, i cała sztuka!
 • Lidia Kopania w bieliźnie firmy Alles
  Lidia Kopania właśnie podpisała umowę z firmą Alles - producentem seksownej bielizny. Tym samym wokalistka zastąpiła Natalię Siwiec, która była dotychczas twarzą marki. Kobiecą Lidię w gorącej bieliźnie można było zobaczyć na planie jej nowego teledysku. Oto zdjęcia z planu.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji DIGITAL Mariusza Przybylskiego.
  Wczoraj W Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego DIGITAL - jesień/zima 2012/2013. Tym razem pokaz miał dodatkowy, nie tylko modowy wymiar. Mariusz Przybylski został bowiem zaproszony przez firmę Avon do współpracy w ramach akcji "Adam - Mężczyźni Kontra Rak Piersi". Zaprezentowana kolekcja w linii męskiej i damskiej, którą jedni nazywają powściągliwą, inni wymuskaną, stonowaną, klasyczną, schludną czy dopieszczoną, zostanie wkrótce zlicytowana na stronie www.wielkakampaniazycia.pl, na rzecz tego projektu. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd, które wybrały na ten wieczór przeróżne stylizacje. Były okrycia a la Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, były zestawy w stylu glam&rock i była klasyczna elegancja (np. w wykonaniu Aleksandry Kwaśniewskiej). Oto, jak prezentowały się znane panie na pokazie.