• radiowóz, belgijska policja
  Uzbrojony mężczyzna we wtorek w Liege, na wschodzie Belgii, wziął zakładniczkę, po czym zastrzelił dwóch funkcjonariuszy policji i jednego przechodnia - podano na stronie internetowej belgijskiego nadawcy RTBF. Napastnika zabili policjanci.
 • Semafor
  Trzy osoby zginęły, a dziewięć zostało rannych w wypadku kolejowym w pobliżu Liege w Belgii - poinformowała w nocy z niedzieli na poniedziałek belgijska agencja Belga, powołując się na lokalne władze.
 • Szaleniec wrzucił granaty w tłum ludzi w samym centrum Liege
  Liczba zabitych przez szaleńca, który we wtorek w Liege, na wschodzie Belgii, rzucił w tłum granaty i strzelał do ludzi, wzrosła w czwartek do pięciu. W wyniku odniesionych ran zmarła 75-letnia kobieta - poinformowała agencja Belga.
 • Kolejna ofiara zamachowca z Liege. Przed zamachem zabił kobietę
  Jest nowa ofiara zamachowca z belgijskiego Liege, to sprzątaczka jego sąsiadów. Zdaniem belgijskich mediów, tuż przed atakiem na rynku miasta, mężczyzna zabił kobietę.
 • Zamach w belgijskim mieście Liege
  Gdy zamachowcy zaatakowali, w centrum Liege było mnóstwo ludzi. Granaty wrzucone w tłum zabiły co najmniej cztery osoby, a dziesiątki mogły ranić. Nieoficjalne doniesienia mówią, że w szpitalu o życie walczy dwuletnie dziecko.