• Lily Cole zagrała w klipie Yeah Yeah Yeahs
    "Wreszcie mamy to nasze studio w Nowym Jorku" – mówi Karen O. o pracy nad nowym albumem "Mosquito" (premiera 16 kwietnia). "Dzięki temu pisaliśmy i nagrywaliśmy piosenki, kiedy tylko mieliśmy na to ochotę. To trochę przypominało styl pracy nad "Fever To Tell" i naszą pierwszą demówką – istny emocjonalny rollercoaster" – dodaje liderka Yeah Yeah Yeahs. Album promuje klip "Sacrilege", w którym gościnnie pojawia się modelka Lily Cole.
  • Lily Cole w filmie "Internat"
    Media nazwały ją "czwartym najseksowniejszym rudzielcem świata", biblia mody "Vogue" mianował twarzą roku. Trzy lata po filmie "Parnassus" Lily Cole powraca na duży ekran w mrocznym horrorze "Internat". I choć supermodelka wygląda w nim zjawiskowo, to produkcja zbiera słabe recenzje. Jeśli Lily ma ambicje zostać gwiazdą kina, powinna lepiej wybierać...
  • Lily Cole w filmie "Internat"
    Nadprzyrodzone moce, rozwijająca się seksualność, pułapki obsesyjnej przyjaźni, zazdrości i zdrady – to wszystko znajdą widzowie w emanującym erotyzmem horrorze "Internat". Film, który krytycy nazwali udanym "połączeniem strachu i namiętności" wejdzie do polskich kin już 26 października.