• STYLIZACJE inspirowane Lily Collins
  W tym roku córka Philla Collinsa skończy 30 lat. Aktorka ma szczęście, bo nie potrzebuje wiele, żeby wyglądać doskonale. Czy to w jeansach czy w sukience na czerwonym dywanie - zawsze zachwyca i przykuwa spojrzenia. Nie boi się też zabawy własnym wizerunkiem, a magazyny modowe chętnie zapraszają ją do udziału w sesjach zdjęciowych. Jej zestawy warto podpatrywać.
 • STYLIZACJE inspirowane Lily Collins
  Lily Collins to jedna z bardziej obiecujących twarzy współczesnego kina. Naturalnie piękna 28-latka nie potrzebuje wiele, żeby zachwycać i na co dzień i na czerwonym dywanie. Lubi proste, młodzieżowe zestawy , nie próbuje na siłę podkreślać swoich atutów. Nawet w jeansach i bez makijażu prezentuje się zjawiskowo. Na większe wyjścia pozwala sobie na większe eksperymenty, czasem wybiera koronkową sukienkę a czasem spodnie i marynarkę. Wybiera raczej styl klasyczny lub retro, który w połączeniu z dziewczęcą urodą daje interesujący, wyrafinowany efekt.
 • Phil Collins z córką Lily Collins
  Są młodzi, zdolni i mają nazwiska, które otwierają wiele drzwi. Oto dzieci gwiazd Hollywood, o których coraz głośniej ze względu na ich aktorskie poczynania na dużym i małym ekranie.
 • Lily Collins umawia się z Chrisem Evansem
  Chris Evans i Lily Collins zaczęli się spotykać w ubiegłym miesiącu.
 • "Love, Rosie": kiedy chłopak kocha dziewczynę
  Film Christiana Dittera zrywa z tradycyjnym przedstawieniem figury samotnej matki, która nie ma nic wspólnego z uciemiężoną, zostawioną samą sobie i opuszczoną przez instytucje kobietą.
 • Lily Collins promowała "Love, Rosie" w Rzymie
  Córka Phil­la Col­lin­sa od występu w "Kró­lew­nie Śnież­ce" stała się jedną z najbardziej wziętych młodych aktorek. W festiwalu filmowym w Rzymie odbyła się właśnie premiera jej nowego filmu "Love, Rosie", na której Lily Collins wyglądała nieziemsko w kreacji Elie Saab. A co ważniejsze, zebrała również świetne recenzje za kolejną rolę.
 • Modne zestawy w stylu Lily Collins
  Jej styl naśladują dziesiątki dziewczyn na całym świecie. Co takiego warto w nim podpatrywać? Zobaczcie.
 • "Dary anioła: Miasto kości" w opiniach krytyków
  Wampiry, wilkołaki, jedna dziewczyna, dwóch przystojnych chłopaków… Brzmi znajomo? Na ekranach kin zadebiutowała pierwsza z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Cassandry Clare – "Dary Anioła: Miasto kości". Film zapowiadano jako następcę "Zmierzchu" i wygląda na to, że – jak słynna saga – będzie kolekcjonował Złote Maliny, bo krytycy go nie oszczędzają. Cała seria składa się z sześciu książek, więc czekają nas kolejne spotkania z Nocnymi Łowcami. Oto najciekawsze opinie o pierwszym z nich...
 • "The Butler" – Amerykanie są zafascynowani historią lokaja prezydentów
  Obraz "The Butler" Lee Danielsa o czarnoskórym kamerdynerze pracującym w Białym Domu w latach 1952-1986 utrzymał pozycję lidera amerykańskiego box office'u.
 • Lily Collins i Jamie Campbell Bower
  "Tysiące lat temu Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nephilim, pół ludzi, pół aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas, ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną. Nazywają ich Nocnymi Łowcami" – tak powieść Cassandry Clare "Miasto kości" anonsuje polski wydawca.