• Ryba w sosie
  Cztery filety z lina, dwie łyżki mąki pszennej, cztery łyżki oliwy z oliwek, rabarbar, sól i pieprz do smaku. To główne składniki dania, jakie proponuje Anna Komorowska w wyjątkowym wydawnictwie "Wykwintnej kuchni polskiej. Wszystkie smaki roku".
 • Derrick Rose i Jeremy Lin
  Chicago Bulls umocnili się na pozycji liderów Konferencji Wschodniej ligi NBA, pokonując we własnej hali New York Knicks 104:99. Powoli mija okres "Lin-manii" w NBA. Jeremy Lin, pierwszy Amerykanin chińskiego, a ściślej tajwańskiego pochodzenia w lidze, który z "grzejącego ławę" przeistoczył się w lutym w gwiazdę Knicks, po kilku fantastycznych występach prezentuje się coraz słabiej, podobnie jak cała drużyna z Nowego Jorku.
 • Jeremy Lin
  Ameryka ma nowego idola - jest nim 23-letni pochodzący z Tajwanu koszykarz drużyny New York Knicks, Jeremy Lin. Media piszą o "Linsanity", szaleństwie na punkcie Lina (neologizm ten to zbitka słów: Lin i insanity, co znaczy: szaleństwo lub obłęd)
 • Jeremy Lin
  Ze 150 tysięcy do 1,4 miliona wzrosła w ciągu tygodnia liczba fanów nowej gwiazdy NBA Jeremy'ego Lina, którzy zarejestrowali się na jego chińskim mikroblogu. Od jego debiutu w pierwszej piątce New York Knicks upłynęło... 13 dni.