• "Rezydencja" – ciąg dalszy nie nastąpi
  Serial kryminalny TVN "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.
 • Julia Pogrebińska i Tomasz Ciachorowski
  W plażowej scenerii nadwiślańskiego klubu H2O aktorzy serialu "Linia Życia" świętowali zakończenie zdjęć do pierwszego sezonu. Dalsze losy rodzin Kesslerów, Nowików, Grabowskich i Pruskich widzowie Polsatu będą mogli śledzić już od września. Do obsady od drugiej serii dołączą Stefano Terrazziono oraz Anna Prus. I – jak obiecują producenci – sensacja będzie gonić sensację.
 • Małgorzata Potocka wodzi na pokuszenie
  Jest już wprawdzie dojrzałą gwiazdą, ale nadal ma atuty aby skutecznie zawrócić mężczyznom w głowach.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej serialowy podopieczny w "Chichocie losu"
  Nic tak nie odpręża po ciężkim dniu, jak odcinek dobrego serialu. Wiedząc o tym, nasi najwięksi nadawcy telewizyjni umieścili w wiosennych ramówkach nowe polskie produkcje. W TVN oglądamy "Przepis na życie", na Polsacie "Linię życia", zaś TVP 1 oferuje "Chichot losu".
 • Tomasz Ciachorowski znany z TVN-u, teraz w barwach Polsatu
  "Linia życia" – najnowsza produkcja serialowa Polsatu pojawi się wiosną. W obsadzie same gwiazdy, m.in. znany z "Majki" Tomasz Ciachorowski i Katarzyna Maciąg z "Teraz albo nigdy!".