• Patrycja Kotecka
  Komunikacja marketingowa, współpraca z domami mediowymi, e-biznes oraz przeprowadzanie badań marketingowych - za to odpowiadać ma w firmie Link4 Patrycja Kotecka. Żona ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro została tam szefową marketingu - donosi wyborcza.biz..
 • Kierowca
  Według raportu opublikowanego przez policję w zeszłym roku w Polsce doszło do ponad 34 tys. wypadków, w których śmierć poniosło około 3,2 tys. osób, a ponad 42,5 tys. osób zostało rannych. W poprawie bezpieczeństwa na drogach chce pomóc ubezpieczyciel Link4. Wprowadza rozwiązanie, które pozwoli kierowcom jeździć bezpieczniej.
 • Jak kradną samochody w Polsce?
  O tym powinien wiedzieć każdy posiadacz samochodu, a katalog metod kradzieży aut można by załączać do polis ubezpieczeniowych. Złodzieje bowiem zmieniają taktykę, obserwując, co dzieje się na rynku tak aut, jak i zabezpieczeń. Czasem wystarczy niewiele, by uniknąć przykrej sprawy, jaką jest kradzież samochodu.
 • Za kierownicą
  To nie jest żart! Takie czarne skrzynki mają zapisywać liczbę kilometrów pokonywanych każdego dnia, prędkość, godziny używania pojazdu i styl jazdy - czyli, jak szybko kierowca rusza po zmianie świateł, czy hamuje ostro, czy łagodnie itp. Urządzenie ma kosztować około 1000 zł.
 • Stłuczka samochodowa
  Dopóki płacisz składki jest fajnie. Ale gdy się rozbijesz... Polisa zawinięta w złoty papierek okazuje się ściemą - dałeś się nabrać? Nie ryzykuj kolejnej wpadki i zobacz kto zdaniem ekspertów z Polskiej Izby Motoryzacji oferuje najlepsze ubezpieczenie OC w dodatku z darmowymi prezentami... 
 • Kolizja drogowa
  Wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym to druk, który powinien posiadać każdy kierowca. W przypadku stłuczki jego wartość jest nieoceniona.
 • Uwaga kierowcy! Oto najlepsi i najgorsi ubezpieczyciele
  Dopóki płacisz składki jest fajnie. Ale gdy się rozbijesz... Polisa zawinięta w złoty papierek okazuje się ściemą. Kto najlepiej likwiduje szkody? Zobacz raport, który powstał na podstawie opinii kierowców...
 • Wielka woda! Kto zapłaci za utopione auta?
  Czy zalane auto jest do uratowania? Kto zapłaci za naprawę? Co zrobić, by odzyskać pieniądze? Jak wygląda likwidacja szkody? Rozwiązanie problemu zdradza ekspert z firmy ubezpieczeniowej.
 • Kraksa! Sprawca uciekł? Zobacz, jak zdobyć odszkodowanie
  Kolizja! Pech! Nagle sprawca wciska gaz i wieje w siną dal. Kto zapłaci za szkody? Najgorsze dopiero przed tobą bowiem to, kto jest odpowiedzialny za pokrycie kosztów tej stłuczki, nie jest takie jasne...
 • Jak firma ubezpieczeniowa nie zarobiła 300 mln zł
  Telekomunikacja Polska nie udostępni swojej bazy ok. 8 mln klientów towarzystwu ubezpieczeniowemu Link4, informuje "Parkiet" i podaje powody decyzji: zarząd ubezpieczyciela nie chciał zostać klientem grupy.