• Rammstein
  Legendarny niemiecki zespół Rammstein wystąpi 24 lipca przyszłego roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie (Śląskie) - podali w piątek organizatorzy. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album grupy. Jego premiera jest planowana na wiosnę 2019 r.
 • Świnka skarbonka i makieta domu
  Od lipca zasady wyznaczania kosztów kredytu mają być prostsze.
 • Sala plenarna Sejmu
  Gdyby wybory odbyły się na początku lipca na PiS zagłosowałoby 38 proc. osób deklarujących udział w głosowaniu, PO uzyskałaby 22 proc., a ugrupowanie Kukiz'15 - 8 proc. Po 5 proc. osiągnęłyby Nowoczesna i SLD - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
 • Śmigłowiec i komandosi GROM w akcji pod Stadionem Narodowym. Służby cały czas ćwiczą przed szczytem NATO
  Żołnierze GROM-u ćwiczyli odbijanie zakładników z autobusu tuż przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Na miejscu pojawił się również śmigłowiec. Komandosi realizowali różne warianty, które można zastosować w tego typu sytuacji. 
 • Fala upałów
  Lipiec był najcieplejszym miesiącem na Ziemi od 1880 roku, od kiedy to rejestrowane są temperatury na całym globie. Tak wynika z analiz przeprowadzonych przez naukowców z amerykańskiej Narodowej Administracji do Spraw Oceanów i Atmosfery.
 • mieszkanie
  W tej edycji rankingu wzięliśmy pod uwagę trzecie co do ludności miasto w Polsce – Łódź i tam szukaliśmy najlepszej oferty kredytu w ramach programu MdMN dla 41-metrowego mieszkania. Na podium znalazły się eurobank, BOŚ Bank oraz Deutsche Bank. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
 • Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu – wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.
 • Pieniądze
  Gdy w środku wakacji nagle zabraknie nam pieniędzy, to najkorzystniej będzie się zwrócić po nie do PlusBanku, Meritum Banku oraz Banku Pekao SA. Najmniej przekonują za to oferty Citi Handlowego oraz Banku BGŻ. Jednak dystans miedzy liderami i czerwonymi latarniami nie jest duży. Takie wnioski płyną z najnowszego zestawienia kredytów i pożyczek gotówkowych przygotowanego przez ekspertów TotalMoney.pl. Sprawdź szczegóły.
 • Mieszkanie
  Niskie stopy procentowe i rosnące koszty wynajmu coraz częściej prowadzą do jednego wniosku: coraz częściej bardziej opłaca się kupić mieszkanie niż je wynajmować. W najnowszym zestawieniu kredytów hipotecznych takim miejscem jest Szczecin, w którym miesięczna rata kredytu za 36-metrowe mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem podobnej nieruchomości.
 • Polskie pieniądze - stuzłotówki
  By cieszyć się pozycją lidera na rynku pod względem zysków oferowanych na koncie oszczędnościowym, trzeba zaproponować oprocentowanie 4% w skali roku – tak wynika z najnowszego zestawienia TotalMoney.pl. W tym miesiącu laur pierwszeństwa przypada Bankowi SMART i Bankowi Millennium. Jak wygląda całość zestawienia?