• "Mała wielka miłość"
  O komediach romantycznych Made in Poland można napisać jedno: widzowie je chętnie oglądają, a recenzenci – krytykują. Oto 10 – naszym zdaniem – najlepszych miłosnych opowieści ostatniego ćwierćwiecza w Polsce.
 • "Listy do M. 2" wyprzedziły "Katyń"
  Romantyczna komedia "Listy do M. 2" przyciągnęła do kin już ponad 2 802 000 widzów, bijąc tym samym frekwencyjny wyczyn filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy.
 • "Listy do M. 2" lepsze o Bonda i "Pana Tadeusza"
  Ledwo weszły na ekrany kina, a już wchodzą do historii z tzw. "najlepszym otwarciem" polskiego filmu. "Listy do M. 2" zdetronizowały wieloletniego lidera – "Pana Tadeusza" i przebiły wynik otwarcia bondowskiego "Spectre". Romantyczna komedia z gwiazdorską obsadą podbiła serca widzów, a co o niej sądzą krytycy?
 • "Listy do M. 2"
  Jeszcze więcej gwiazd i jeszcze lepszy start w kinach. "Listy do M 2" swój pierwszy sukces frekwencyjny zanotowały przed wejściem do regularnej dystrybucji – film Macieja Dejczera na pokazach przedpremierowych zobaczyło więcej widzów (68 000) niż nowego Bonda. Czy inne premiery tego weekendu w Polsce mają ze świąteczną komedią romantyczną jakiekolwiek szanse? Tym bardziej, że to ambitne, wymagające, a często także nagradzane opowieści...
 • "Listy do M. 2" to znów będzie hit?
  Przed "Listami" Polacy nie mieli swojej produkcji na święta – mówi gwiazda filmu Agnieszka Dygant. – A teraz wreszcie mają swojego Kevina – dodaje Paweł Małaszyński.
 • Marcin Perchuć kolejną ofiarą Niegrzecznego Mikołaja
  "Listy do M." stały się najpopularniejszą komedią ostatnich 25 lat w Polsce, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. Ale czy możliwa jest też powtórka z rozrywki i ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła "jedynka"?