• Filip Łobodziński
  "Są rzeczy, których nie rozumiem. W kategorii całego świata – nie rozumiem cierpienia, które do niczego nie prowadzi. Gdyby Bóg rzeczywiście musiał zabrać młodą osobę, to mógł to zrobić w sposób nagły, poprzez wypadek na przykład. A nie kosztem kilkuletniego cierpienia. To jest niegodziwe" - mówi Filip Łobodziński w rozmowie z Magdaleną Rigamonti. Jego córka, 21-letnia Marysia, odeszła w 2015 roku po długiej walce z chorobą.
 • Maciej Iwański
  Maciej Iwański, Wojciech Łobodziński i Piotr Ćwielong są w gronie piłkarzy, którzy przebywają na zgrupowaniu Polonii Warszawa w Gutowie Małym. Pierwszy z nich w przeszłości grał w Legii Warszawa.
 • Wojciech Łobodziński
  Pomocnik Wojciech Łobodziński podpisał roczną umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. 29-letni były reprezentant Polski jest pierwszym piłkarzem pozyskanym w przerwie zimowej przez beniaminka T-Mobile Ekstraklasy.
 • Wojciech Łobodziński
  Wojciech Łobodziński został zawieszony przez Wisłę Kraków. Klub rozważa też rozwiązanie z nim umowy. Dlaczego? Ma to związek z podejrzeniami o jego udział w aferze korupcyjnej.