• Stabilność i komfort dla klienta, to zdecydowane zalety lokat na kilka lat. Powierzając bankowi swoje oszczędności na dłuższy okres, możemy liczyć na podwyższone oprocentowanie, a co za tym idzie - lepsze zyski. Sprawdźmy szczegóły.
 • Polskie banknoty
  Gdzie szukać lokaty, która najlepiej powiększy wpłacone na nią 5 000 zł? Eksperci TotalMoney.pl wzięli pod lupę dostępne oferty i przyjrzeli się, która z nich jest najkorzystniejsza. Zapoznaj się z najnowszym rankingiem lokat terminowych i oddaj swoje oszczędności w dobre ręce.
 • Zastanawiałeś się kiedyś, ile możesz zarobić wpłacając do banku 5 000 zł na okres 12 miesięcy? Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej aktualnym ofertom lokat krótkoterminowych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem.
 • Portfel i pieniądze
  Wpłacając na lokatę 5 000 zł, możemy zyskać od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Od czego zależy wysokość zysku? Na co należy zwrócić uwagę? Zapoznajmy się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl i sprawdźmy, które banki oferują najbardziej atrakcyjne produkty finansowe.
 • Plik banknotów stuzłotowych
  Kolejny ranking lokat terminowych gotowy! Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, w którym banku najlepiej „zamrozić” swoje oszczędności. Kto został lutowym zwycięzcą? Jaką lokatę najlepiej wybrać? Zapraszamy do lektury.
 • Pieniądze
  Stopy procentowe pozostaną na obecnym poziomie - zdecydowała Rada Polityki Pieniężnej. Oznacza to, że nie zmieni się oprocentowanie kredytów i lokat w złotych.
 • Najnowszy ranking lokat terminowych przygotowany przez ekspertów porównywarki TotalMoney.pl pokazał, w którym banku warto zostawić swoje oszczędności. Która lokata da najlepszy zysk? – zapraszamy do lektury.
 • Pieniądze
  Listopad przyniósł wiele nowości wśród lokat. Najlepszym przykładem są jednomiesięczne lokaty z oprocentowaniem wynoszącym nawet 4,3% w skali roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią najnowszego rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.
 • Obecnie wielu z nas z pobłażliwością patrzy na pomysł oszczędzania środków w banku. Lokaty i konta oszczędnościowe kojarzą nam się z pewnym, ale małym zyskiem. Często, w myśl zasady „za granicą trwa jest zieleńsza”, narzekamy przez to przede wszystkim na rodzime banki. Jednak wystarczy spojrzeć choćby odrobinę na południe od naszych granic, by przekonać się, że zarobić możemy zdecydowanie więcej niż nasi sąsiedzi.
 • polski złoty stuzłotówki banknoty
  Kto chce oszczędzać, musi liczyć się z tym, że wiele nie zarobi. Stopy procentowe i tak są już niskie, a wkrótce mogą spaść jeszcze bardziej. Dlatego eksperci radzą, by zakładać lokaty długoterminowe ze stałym oprocentowaniem.