• Protest modelek plus size na tygodniu mody w Londynie
  Dziewczyny domagają się, by projektanci chcieli pokazywać na wybiegach również takie ciała jak ich. Ciekawe, czy coś wskórają...
 • Pokaz kolekcji Ashish wiosna/lato 2016 na London Fashion Week
  Mocno rozebrani mężczyźni odgrywający kobiece role (i trzymający się za ręce!) i prawe nagie kobiety wystylizowane na niechlujnie wyglądające - taką konwencję pokazu wykorzystał hinduski projektant, prezentując swoją kolekcję na tygodniu mody w Londynie. Myślicie, że polskim gruncie miałby szansę pokazać coś takiego...?
 • Marka L.Catherine zadebiutowała na prestiżowym London Fashion Week. Stroje zaprojektowane przez Kasię Łęcką zaprezentowano w czasie pokazu w arystokratycznym klubie przy samym St. James Square w Londynie.
 • Sophia Cahill nago w ciąży na London Fashion Week
  Jeśli myśleliście, że świat mody nie może już niczym zaszokować, to się myliliście! Podczas londyńskiego Fashion Week jedna z modelek wystąpiła na wybiegu nago z dużym ciążowym brzuszkiem.
 • Znane twarze na pokazie kolekcji Burberry wiosna/lato 2012
  Udział w tak ważnej modowej imprezie, jaką jest London Fashion Week, zobowiązuje do tego, by wyglądać stylowo. Dlatego też pojawiający się na widowni znani przedstawiciele świata mediów, show biznesu a nawet sportu, nierzadko są lepiej wystylizowani, niż chodzące po wybiegu modelki. Zobacz, jacy znamienici goście pojawili się na pokazie wiosenno-letniej kolekcji domu mody Burberry. Kto wyglądał najlepiej?
 • Pokaz mody na Twitterze? Tego jeszcze nie było!
  To prawdziwy przywilej zobaczyć kolekcję znanego domu mody, zanim na wybiegu zaprezentują ją modelki. Taką możliwość stwarza Tweetwalk - pomysł, na który wraz z szefami Twittera wpadł Christopher Bailey, dyrektor kreatywny dom mody Burberry.