• Bruce Willis w filmie "Looper – pętla czasu"
    Rok 2044. Jeszcze nie są możliwe podróże w czasie, ale za kolejnych kilkadziesiąt lat będą. Co prawda, tylko wstecz, ale i tak zostaną bezwzględnie zakazane. Jednak potężne organizacje mafijne potrafią to wykorzystać – wysyłają w przeszłość ludzi, których muszą się pozbyć. A tam czekają już na nich looperzy, sowicie opłacani zabójcy, bez pytań i bez wahania eliminujący "przesyłki".
  • Bruce Willis w filmie "Looper – pętla czasu"
    Bruce Willis znów zabija na zlecenie. W głośnej produkcji "Looper – pętla czasu" wciela się w najlepszego płatnego mordercę, który będzie musiał... zabić samego siebie. Podczas pierwszego weekendu w amerykańskich kinach "Looper" zarobił 12,2 miliona dolarów. Do Polski zawita już 2 listopada.
  • Bruce Willis w filmie "Looper – pętla czasu"
    "Matrix" otworzył nowy rozdział, "Incepcja" poszerzyła granice wyobraźni, "Looper – pętla czasu" to kolejny krok – zapowiadają twórcy nowej superprodukcji i obiecują zrealizowane z rozmachem wizjonerskie kino science-fiction. Światowa premiera filmu z gwiazdorską obsadą (Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt i Emily Blunt) już w najbliższy piątek. W Polsce "Looper" pojawi się 19 października.