• Fanka szpilek
  To się nazywa kreatywność! Panie, których nie stać na warte fortunę szpilki Louboutin z czerwonymi podeszwami, biorą sprawy w swoje ręce!
 • Marta i Wiktoria Grycan na inauguracji marki Louboutin w butiku przy Moliera 2 w Warszawie.
  Na wczorajszej inauguracji marki Louboutin w warszawskim butiku przy Moliera 2 pojawiło się wiele znanych kobiet, a wśród nich Marta i Wiktoria Grycan. Obie panie miały na sobie czarne krótkie sukienki (mocno uwypuklające ich wydatne kobiece kształty) i warte fortunę buty... Na stopach Marty Grycan można było podziwiać jeden z bardziej znanych modeli projektu Alexandra McQueena, a jej córka zaprezentowała się w klasycznych "louboutinach". Niestety, szalenie drogie stylizacje wcale nie były udane... A wystarczyło postawić na mniej obcisłe i dłuższe kreacje oraz delikatniejszy makijaż. Szkoda, że potencjał poszczególnych elementów tworzących wizerunek nie został wykorzystany. Chyba, że Wam się podoba...?
 • Kobiece targowisko luksusu - gwiazdy na inauguracji marki Louboutin w warszawskim butiku przy Moliera 2.
  Gwiazdy na całym świecie pokochały słynne buty z czerwoną podeszwą Christiana Louboutina. Dlaczego? Bo podobno jego szpilki... wiodą do sławy. Od wczoraj wyjątkowe szpilki można kupować w warszawskim butiku przy Moliera 2. Oto gwiazdy, które uświetniły swoją obecnością inaugurację marki Louboutin i zachwycały się obuwniczymi cudeńkami, a przy okazji przyciągały spojrzenia ciekawymi stylizacjami, w których dużą rolę odgrywały buty (niekoniecznie marki Louboutin).
 • Najsłynniejsze buty świata od dziś w Polsce! Oto czerwona podeszwa Louboutina
  Są bodaj najsłynniejszymi butami na świecie. Legendarną czerwoną podeszwę tych szpilek może naśladować wielu, jednak oryginał jest tylko jeden. Kultowe buty Christiana Louboutina są od dziś sprzedawane w Polsce – w specjalnie dedykowanej im galerii.
 • Już wkrótce kultowe buty Louboutin będzie można kupić w Warszawie!
  Już wkrótce wielbicielki butów marki Louboutin nie będą musiały robić zakupów tylko przez internet. Za miesiąc kultowe obuwie będzie można przymierzyć "na żywo" i kupić w butiku w Warszawie!
 • Aktorka olśniewa na czerwonym dywanie
  Znalazła się w trójce najpiękniejszych ludzi świata w najnowszym rankingu magazynu „People”. Teraz udowadnia, że słusznie doceniono jej urodę i styl. Na premierze nowego filmu olśniła urodą i znakomitą kreacją.
 • Nie tylko Anna Mucha przepada za słynnymi szpilkami Louba
  O nich marzy niejedna kobieta. Szpilki z charakterystyczną czerwoną podeszwą, kultowe dzieło Louboutina. To o nie toczy się teraz walka.
 • Nagranie programu "Szan na sukces". Sukienka Miu Miu – ok. 5 tys. zł
  Doda, dawna królowa kiczu, przeistacza się w ikonę mody. Starannie dobiera kreacje, których szuka u najlepszych projektantów. Tym sposobem staje się też najdrożej ubraną polską gwiazdą. Jak wyliczył Portal „Plejada”, tylko w pierwszym tygodniu października miała na sobie ubrania i dodatki za niemal 100 tys. złotych! Christian Louboutin, Hermes, Herve Leger i Prada to tylko niektóre marki, po jakie sięgnęła. Zobacz ostatnie kreacje Dody i sprawdź, ile kosztowały!
 • Katarzyna Cichopek
  Katarzyna Cichopek promienieje. Odmieniona po ciąży z pomocą specjalistów od diet i ćwiczeń, prezentuje się doskonale, dba też o odpowiednią garderobę. Co z tego, skoro notorycznie zdarzają jej się modowe wpadki. Piętą achillesową aktorki są… buty.