• Madonna – królowa popu i skandali kończy 55 lat
  Okrzyknięta królowa muzyki pop od trzech dekad inspiruje kolejne pokolenia. 16 sierpnia 55 lat kończy Madonna – amerykańska supergwiazda, kompozytorka, autorka piosenek, których zdecydowana większość plasowała się w pierwszej dziesiątce list przebojów. Madonna – aktorka, reżyserka, laureatka Złotych Globów i Złotych Malin. No, i jedna z największych skandalistek naszych czasów.
 • Lourdes, córka Madonny skończyła niedawno 16 lat. W prezencie od swojej sławnej mamy otrzymała z tej okazji ekskluzywny apartament w Nowym Jorku. Ciekawe, co dziewczynka dostanie gdy będzie obchodziła pełnoletniość .
 • Madonna podczas koncertu w Berlinie
  Po tym jak sparaliżowała na kilka godzin życie Florencji, Madonna znowu jest na na cenzurowanym. Tym razem naraziła się Niemcom. W trakcie tournee zatrzymała się na dziesięć dni w Berlinie i zarezerwowała na tę okoliczność Soho House. Rozzłościło to klubowiczów, którzy w tym czasie nie mogą korzystać ze wszystkich udogodnień.
 • Madonna
  Madonna wyznała włoskiemu dziennikowi "La Repubblica", że życie singielki jest nie dla niej. - Naprawdę dobrze jest mieć mężczyznę w domu, w ogrodzie też - powiedziała w rozmowie przed wtorkowym koncertem na Stadionie Olimpijskim w Rzymie.
 • "Grycanki"
  Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Niektóre z tych znanych córek odziedziczyły nie tylko niezwykłe talenty, zapewniające pozycje w świecie, ale również urodę słynnych matek. Identyczne „jak dwie krople wody” czy też mniej lub bardziej podobne... Zobacz znane matki i córki!
 • Madonna
  Królowa popu Madonna przez cztery dekady kariery opanowała wiele ruchów tanecznych, a jej show na scenie nie ma sobie równych. Gwiazda postanowiła jednak poszerzyć swoje horyzonty i zgłębić tajniki breakdance, którego uczy ją syn.
 • Madonna i Lourdes
  Gwiazda muzyki pop Madonna złapała 15-letnią córkę Lourdes na paleniu papierosów. Amerykanka nie na żarty się zdenerwowała i zapowiedziała, że wyciągnie z tego konsekwencje.
 • Madonna wycięła córkę. Co na to Lourdes?
  Córka Madonny miała zadebiutować w jej nowym filmie "W.E.". Scena z Lourdes została jednak wycięta na etapie końcowego montowania tego obrazu.
 • Madonna z córką
  Jak się okazuje, nie każda gwiazda chce ochronić swoje dzieci przed show-biznesem. Są takie, które wręcz marzą, by dzieci poszły ich śladem. Na przykład Madonna: nie chce oddać berła królowej popu Lady Gadze, ale chętnie wręczy je niejakiej Lourdes.
 • Jak siostry – Madonna i Lourdes
  Madonna nagrała piosenkę wraz ze swoją 14-letnią córką.