• Afromental z nową płytą i trasą na jubileusz
  24 listopada ukaże się nowy album zespołu Afromental, zatytułowany "Mental House".
 • Łozo
  W nowej edycji show "Must be the music" szykują się poważne zmiany. Wciąż nie ma pewności, czy w programie zobaczymy Korę, artystka zmaga się bowiem z poważną chorobą. Pewne jest jednak to, że w fotelu jurora nie zasiądzie już Łozo. Jego miejsce zajmie lider zespołu Coma, Piotr Rogucki.
 • Piotr Kukulski najwyraźniej nabiera coraz większego przekonania, że jest cenioną postacią w polskim show biznesie. Ostatnio zasugerował nawet, że chętnie zasiadłby w roli jurora show "Must be the music".
 • Łozo, lider zespołu Afromental, znany także z roli jurora w show "Must be the music", nie narzeka na brak zainteresowania ze strony fanek. Wielbicielki muzyka składają mu różnego rodzaju propozycje, w tym także seksualne.
 • Wojciech Łozowski
  Wojciech "Łozo" Łozowski jest jurorem piątej edycji "Tylko muzyka. Must be the music". Wokalista grupy Afromental "po godzinach" wiele czasu spędza na grze w Texas Holdem. "Będę grał w pokera do końca życia" - zapewnia muzyk.
 • Początki przyjaźni Kory i Łoza nie należały do najłatwiejszych. Młody muzyk zespołu Afromental i wokalistka kultowej grupy Maanam z upływem czasu znaleźli jednak wspólny język i teraz świetnie dogadują się zarówno na planie "Must be the music", jak i poza nim.
 • Wiosną na antenie telewizji Polsat zagościły dwa programy typu talent show. "Tylko taniec" to nowa formuła, która ma wyłonić najlepszych tancerzy, a "Must be the music" już po raz trzeci szuka utalentowanych muzyków. W jury obu programów zasiadają przedstawiciele młodego pokolenia. Alan Andersz, czy Łozo, który z nich jest sympatyczniejszym jurorem?
 • W 2.odcinku muzycznego show "Must be the music. Tylko muzyka" nie zabraknie utalentowanych uczestników, którzy swoimi występami wprawią w zachwyt zgromadzoną w studio publiczność. Jednym z wykonawców, którego głos zrobi największe wrażenie na jurorach będzie Michał Kuczyński, już nazywany Polskim Michaelem Buble.
 • Wojtek "Łozo" Łozowski jest najmłodszym jurorem w show "Must be the music. Tylko muzyka". Jak zauważył Fakt, w programie Łozo szuka nie tylko utalentowanych uczestników, ale i pięknych uczestniczek. Czy słabość do atrakcyjnych kobiet wpływa na obiektywizm jego ocen?
 • Jurorzy "Must Be The Music"
  Programy typu talent show emitowane przez największe polskie stacje telewizyjne mocno konkurują między sobą o uwagę i uznanie telewidzów. Do tej rywalizacji włączają się także jurorzy, którzy starają się udowodnić przewagę produkcji w której występują nad innymi, podobnymi programami. Oto, jak argumentował ostatnio wyższość "Must be the music" Wojtek Łozo Łozowski.