• Peugeot 207 S2000
  Przez trzy dni w okolicach Chełmska Śląskiego, Michał Sołowow i Maciek Baran testowali ustawienia peugeota 207 S2000 przed zbliżającym się Rajdem Barum. Gościem zespołu Synthos Cersanit Rally Team był Włoch Luca Rossetti - trzykrotny mistrz Europy.
 • Luca Rossetti z pilotem Matteo Chiarcossi, zdobyła po raz trzeci (drugi raz z rzędu) tytuł Rajdowych Mistrzów Europy
  Maciej Oleksowicz (Ford Fiesta S2000) uplasował się na czwartej pozycji w rajdowych mistrzostwach Europy w sezonie 2011. W ostatnim rajdzie - szwajcarskim Rally du Valais Polak w klasyfikacji generalnej zajął 11. miejsce, w klasyfikacji ME był drugi.
 • Po Rajdzie Polski Abarth na prowadzeniu mistrzostw
  Luca Rossetti i Matteo Chiarcossi, załoga Abartha Grande Punto S2000 zajęli 6 miejsce w klasyfikacji generalnej 68. Rajdu Polski i tym samym objęli prowadzenie w cyklu rajdowych mistrzostw Europy ERC.
 • Abarth pokaże żądło na Rajdzie Polski
  Luca Rossetti, rajdowy mistrz Europy z 2010 roku, który od nadchodzącego piątku będzie startował w Rajdzie Polski, zajął 2. miejsce w ostatniej rundzie mistrzostw Włoch - Rallye San Martino di Castrozza i uplasował się na drugiej pozycji w klasyfikacji sezonu.
 • Rajd Chorwacji
  Rajdowy mistrz Europy Włoch Luca Rossetti (Fiat Grande Punto S2000) jest po pierwszym dniu liderem 38. Rajdu Chorwacji, drugiej rundy mistrzostw Europy. Dobrze jedzie Maciej Oleksowicz (Ford Fiesta S2000), plasując się na czwartym miejscu.
 • Luca Rossetti oficjalnym kierowcą Abartha w sezonie 2011
  Luca Rossetti będzie oficjalnym kierowcą rajdowym Abartha w sezonie 2011 i razem z pilotem Matteo Chiarcossi wystartują w Rajdowych Mistrzostwach Włoch 2011 samochodem Abarth Grande Punto S2000
 • Cztery polskie załogi w mistrzostwach
  Cztery polskie załogi zgłosiły się do rywalizacji w rajdowych mistrzostwach Europy w sezonie 2011. Na liście jest na razie dziewiętnastu kierowców. Pierwszym rajdem ME będzie w połowie kwietnia włoski Rally 1000 Miglia.