• Małe wielkie gwiazdy: Salma Hayek
  Żeby zrobić karierę w Hollywood trzeba mieć tzw. warunki? Oni pokazują, że niekoniecznie. Nie mogą pochwalić się imponującym wzrostem, za to świetnymi rolami i milionami fanów na całym świecie. Oto małe wielkie gwiazdy Fabryki Snów.
 • Poznaj syna Lucy Liu
  Lucy Liu zaprezentowała zdjęcie swego pierwszego syna.
 • Lucy Liu
  Nie mamy pojęcia, jak ona ona to robi, ale na twarzy 44-letniej Lucy Liu nie widać upływu czasu, ani śladu operacji plastycznych. Nie ma co, szczęściara z niej!
 • Gwiazdy na gali Critics’ Choice Television Awards
  Gwiazdy amerykańskich seriali zjechały do Beverly Hills by wziąć udział w gali Critics’ Choice Television Awards. Na czerwonym dywanie pojawiło się wielu aktorów znanych w z największych hitów małego ekranu. Oto, jak się zaprezentowali na czerwonym dywanie.
 • W serialu "Elementary" Lucy Liu wcieli się w damską wersję doktora Watsona, pomocnika Sherlocka Holmesa. Produkcja, w której główną rolę zagra Jonny Lee Miller będze nieco uwspółcześnioną wersją przygód słynnego detektywa.
 • Lucy Liu zagra jedną z funkcjonariuszek LAPD (Los Angeles Police Department)
  Lucy Liu wystąpi gościnnie w czwartym sezonie serialu "Southland".
 • Lucy Liu
  Na amerykańskiej premierze drugiej części "Kung Fu Pandy" w Los Angeles stawiła się plejada gwiazd użyczających głosów bohaterom animowanego hitu: Jack Black (czyli panda Po), Angelina Jolie (Mistrzyni Tygrysica), Dustin Hoffman (Mistrz Shifu), Lucy Liu (Mistrzyni Żmija), Seth Rogen (Mistrz Modliszka) oraz Jean-Claude Van Damme we własnej osobie. Wpadł nawet Brad Pitt. Sami zobaczcie...
 • Piękne, seksowne, cenione. Czy pobiją "Seks w wielkim mieście"?
  Dziennikarka pisma o modzie. Dyrektorka banku inwestycyjnego. Szefowa firmy kosmetycznej. Specjalistka od fundraisingu. Wszystkie cztery odnoszą spektakularne sukcesy zawodowe i zaliczają równie imponujące porażki w życiu osobistym. Oto bohaterki nowego serialu, który ma zająć miejsce kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Czy im się uda?